آیا باید در لباس شب چاک بپوشم؟

آیا باید در لباس شب چاک دار بپوشم؟

 

 • شکاف های بلند و شکاف های جلو در سیستم های نمایش در سراسر جهان محبوب تر شده اند.
 • گاز آنجایی که شکاف‌ها مقداری پوست اضافی را نشان می‌دهند، ما این موارد را فقط برای شرکت‌کنندگان خانم، خانم و خانم توصیه می‌کنیم.
 • گوقتی نوجوانان یا بخش‌های جوان‌تر لباس‌هایی با این ویژگی می‌پوشند، معمولاً باعث می‌شود داوران و مخاطبان احساس ناراحتی کنند.
 • به عنوان مثال، اگر می خواهید چیزی با یقه کم بپوشید، پاهای خود را بیشتر بپوشانید.
 • اگر می خواهید لباسی بپوشید که مقدار قابل توجهی از ساق پا را نشان می دهد، نیمه بالایی بدن خود را بیشتر بپوشانید.
 • با این حال، در چند سال گذشته شاهد شکسته شدن این قانون در صنعت نمایش بوده ایم. مهم است که سیستم مسابقه خود را بشناسید.

 

برای مثال، سیستم دوشیزه آمریکا محافظه‌کارتر است، بنابراین توصیه می‌کنیم به قانون بالا پایبند باشید. با این حال، در مسابقات Miss Universe و Miss World، می توانید با نشان دادن پوست بیشتر از خود دور شوید. تا زمانی که احساس اعتماد به نفس داشته باشید، باکلاس به نظر برسید و با سیستم خود مطابقت داشته باشید، می توانید تعیین کنید که چه سبکی از لباس های مجالس برای شما مناسب تر است. گاهی اوقات پوشیدن یک لباس مجلسی متناسب با چاک می تواند بسیار جذاب باشد.

 

ما دوست داریم شرکت کنندگانی مانند ماریا تاتیل، خانم استرالیا 2020 را ببینیم که یک لباس مجلسی بزرگتر به تن دارند که برای نمایش یک شکاف بزرگ باز می شود. لورا در لباس مجلسی با شکاف بلند خود مطمئن و زیبا به نظر می رسد

آیا باید در لباس شب چاک بپوشم؟

 

       خانم استرالیا 2020، ماریا تاتیل. عکس: Miss Universe Organization

 

یک لباس مجلسی دو شکاف کمتر دیده می شود، اما اگر به درستی پوشیده شود می تواند ظاهر بسیار خوبی داشته باشد. جولی کو، خانم هاوایی ایالات متحده آمریکا 2017، قطعاً در مسابقه دوشیزه ایالات متحده آمریکا 2017 برجسته بود! روی تنه لباس مجلسی با مهره های رنگارنگ و بدلیجات شفاف و نارنجی پوشیده شده است و کمر با یک کمربند پهن و نواری بسته شده است. دامن ابریشمی رنگارنگ گرمسیری روی پاهای او جریان دارد اما با دو شکاف تا بالای باسن شکسته می‌شود. این طرح با شنل نوعی پارچه ابریشمی نارنجی که به‌طور چشمگیری روی شانه‌های او فرو می‌رود، تکمیل می‌شود. اگرچه این ممکن است برای برخی از سیستم‌های محافظه‌کار مسابقه خیلی جذاب باشد، اما در طول مسابقه دوشیزه ایالات متحده آمریکا کاملاً جواب داد.

 

آیا باید در لباس شب چاک بپوشم؟

خانم هاوایی ایالات متحده آمریکا 2017، جولی کو. عکس: جوی گالون اینستاگرام

 

چگونه باید از لباس های مجالس خود مراقبت کنم؟

قبل از مسابقه

 

 • از چوب لباسی مناسب استفاده کنید

 

اگر لباس مجلسی خود را از یک فروشگاه خدمات کامل خریداری می کنید، باید چوب لباسی مناسب داشته باشد. برخلاف لباس‌های معمولی، از چوب لباسی پلاستیکی که برای تی‌شرت استفاده می‌شود، خودداری شود. بریدگی ها می توانند روی پارچه ظریف لباس مجلسی گیر کنند. به علاوه، اگر مهره یا پولکی روی شانه ها وجود داشته باشد، می تواند در شکاف ها گیر کند و در نتیجه آسیب ببیند.

 

اگر لباس مجلسی خود را آنلاین بخرید، به احتمال زیاد با چوب لباسی مناسب همراه نخواهد بود. با این حال، شما می توانید و باید یکی را خریداری کنید. برای یک لباس شب، رخت آویز باید عاری از هر گونه بریدگی باشد. این مانع از گیر افتادن لباس و آسیب دیدن جزئیات می شود. چوب لباسی هایی مانند این (به پایین مراجعه کنید) برای آویزان کردن لباس شب یا هر لباس مناسبتی دیگر مناسب هستند.

 • آن را به درستی آویزان کنید

 

علاوه بر چوب لباسی مناسب، لباس مجلسی باید به درستی آویزان شود. روبان های سفیدی که در قسمت داخلی تقریباً هر لباس شب دوخته می شود، هدفی را دنبال می کند! قرار است روی چوب لباسی باشند. آنها وزن لباس مجلسی را کاهش می دهند تا شانه ها و سینه به مرور زمان آسیب نبینند یا کشیده نشوند.

 

 • ذخیره سازی مناسب

 

نگهداری صحیح لباس مجلسی برای اطمینان از اینکه در شرایط ایده آل باقی می ماند ضروری است. لباس‌های مجلسی باید در یک کمد تاریک و خنک در سطحی به اندازه‌ای بلند نگهداری شوند که لباس به زمین برخورد نکند. این کار از کثیف شدن یا چروک شدن آن جلوگیری می کند. هرگز لباس مجلسی را زیر نور مستقیم یا حتی جزئی آفتاب قرار ندهید. این باعث می شود که رنگ لباس به مرور زمان کمرنگ شود.

 

 • یک کیف لباس بخرید

 

به عنوان یک استایلیست، نمی توانم به اندازه کافی روی این موضوع تاکید کنم. یک کیف لباس می تواند شما را از یک فاجعه کامل نجات دهد. بر خلاف یک کیسه پلاستیکی ارزان قیمت که پاره می شود، کیسه لباس از پارچه ساخته شده و زیپ بسته می شود. این مانع از لباس مجلسی محافظت می کند و از آسیب جلوگیری می کند. اکثر فروشگاه های لباس مجلسی با خدمات کامل، با خرید یک کیف لباس به شما می دهند. با این حال، اگر لباس خود را از یک فروشگاه زنجیره ای خریداری کنید، احتمالاً یک کیسه پلاستیکی به شما می دهند. اگر به صورت آنلاین سفارش دهید، احتمالا لباس شما یکی نخواهد داشت. می‌توانید یک سفارشی آنلاین از مکان‌هایی مانند Etsy خریداری کنید.

بعد از مسابقه

 

پس از اتمام مسابقه، شما همچنان باید تمام کارهایی را که قبل از مسابقه انجام داده اید انجام دهید تا لباس خود را به درستی ذخیره کنید. در حالی که مراقبت قبل از مسابقه عمدتاً مربوط به ذخیره سازی است، مراقبت بعد از مسابقه به تمیز کردن مناسب مربوط می شود. برای اطمینان از سالم ماندن لباس مجلسی، پس از هر بار استفاده باید آن را به درستی تمیز کنید.

 

 • بخار

 

این کار معجزه می کند تا لباس شما را در شرایط ایده آل نگه دارد. بخار دادن مانتو آن را بدون چین و چروک نگه می دارد و پس از پوشیدن آن را «طراوت» می کند. می توانید آن را به هر خشکشویی ببرید تا با هزینه ای اندک آن را به صورت حرفه ای بخارپز کنند. همچنین می توانید روی یک بخارشوی شخصی سرمایه گذاری کنید. در حالی که بخارپزهای باکیفیت می توانند گران باشند، در دراز مدت در هزینه زیادی صرفه جویی خواهید کرد. اگر نمی دانید چگونه از بخارشوی استفاده کنید، صدها آموزش آنلاین وجود دارد. علاوه بر این، شما همچنین می توانید از بخارپز برای بقیه کمد لباس خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که همیشه بهترین ظاهر خود را دارید!

 

 • تمیز کردن خشک

 

خشکشویی تنها راهی است که می توانید لباس مجلسی را کاملا تمیز کنید. این برای بعد از چندین بار پوشیدن یا ظاهر شدن در فضای باز است که در آن قسمت پایین لباس ممکن است کثیف شود. قیمت خشک شویی بسته به جایی که می روید و جنس روپوش متفاوت است. قبل از اینکه لباس خود را برای تمیز کردن خشک انتخاب کنید، باید تحقیق کنید. لباس‌های مجلسی بسیار پیچیده‌تر از مثلاً یک شلوار هستند. باید مراقب پولک‌ها، منجوق‌ها و لایه‌های ظریف تور باشید که در صورت استفاده نادرست از لباس، همه این‌ها خراب می‌شوند. برای اطمینان از اینکه لباس شما آسیبی ندیده است، باید به سراغ فردی بروید که در لباس های خشک شویی تجربه دارد.

 

 • نقطه تمیز

 

این برای بین تمیز کردن خشک است، زمانی که لکه هایی مانند لکه های کوچک برنزه اسپری یا لمس رژ لب ظاهر می شوند. یک پارچه نرم زیر ناحیه لکه دار قرار دهید. آن را با یک شوینده ملایم اسپری کنید. من به صورت شخصی و حرفه ای از Shout استفاده می کنم. با یک پارچه نرم دیگر، به آرامی مالش دهید. از سشوار در پایین ترین حالت برای خشک کردن ناحیه استفاده کنید.

 

مراقبت مناسب از لباس شما برای هر شرکت کننده مسابقه ضروری است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...