قرار اول

بهترین لباس برای قرار اول ، بنابراین شما یک چیز کمتر برای نگرانی خواهید داشت

قرارهای اول به همان اندازه که هیجان انگیز هستند اعصاب خردکن هستند. شما می خواهید تأثیر خوبی بگذارید و انتخاب لباس مناسب برای اولین بار که احساس می کنید و بهترین ظاهر خود را در آن دارید، اولین قدم است. اما اگر روز آمد و با عرق سرد به کمد باز خیره شده‌اید و فکر می‌کنید «چیزی برای پوشیدن ندارم»، نترسید. فهمیدن اینکه قرار است چه چیزی بپوشید در واقع بخشی از سرگرمی است.

 

هنگام ایده‌آل کردن لباس ایده‌آل برای اولین قرار ملاقات، باید قبل از شروع به گشت و گذار در کمد لباس خود ، چند جزئیات کلیدی را در نظر بگیرید.

  • اولین مورد مکان است. با فرض اینکه محل ملاقات شما تعجب آور نیست، به جایی که می روید نگاه کنید و کد لباس را ارزیابی کنید (اگر قبلاً آنجا نبوده اید). اگر تنها از وب سایت محل برگزاری هیچ راهنمایی دریافت نمی کنید، آنها را در رسانه های اجتماعی جستجو کنید و ببینید که افراد دیگر در گذشته در آنجا چه لباسی پوشیده اند.
  • دومین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که در چه فصلی هستید و در چه زمانی از روز توافق کرده اید. پیش‌بینی‌های آب و هوای زمستانی نیاز به لباسهای زیاد دارند، در حالی که ماه‌های هوای گرم نیاز به لباس خنک‌کننده دارند. قرارهایی که در طول روز برگزار می‌شوند معمولاً معمولی‌تر از یک شام یا حتی نوشیدنی هستند.
  • در آخر، به لباس هایی فکر کنید که بهترین احساس را در شما ایجاد می کنند. چه چیزی باعث می شود شما بیشتر احساس خود را داشته باشید. لباس پوشیدن برای تحت تاثیر قرار دادن قرارتان اشکالی ندارد، اما لباس برای اولین بار باید راحت باشد، بنابراین شما احساس راحتی می کنید. هنوز در مورد اینکه چه لباسی برای یک رویداد بزرگ بپوشید، یک جای خالی ترسیم می کنید؟ استرس نداشته باش ما فهرستی از ایده‌های لباس برای اولین بار تهیه کرده‌ایم تا نگران یک چیز کمتر باشید.

 

 شلوار جین و تاپ جین با چکمه‌های قرمز و کیف زرد.

قرار اول

شما هرگز نمی توانید با جین روی جین اشتباه کنید، به خصوص با توجه به اینکه همه چیزهای مد دهه 90 شیک هستند (باز هم). اما چه از نظر ظاهری تک رنگ باشید و چه با سایه‌ها ترکیب کنید، خوب است که رنگ‌های لطیف را به لوازم جانبی و کفش‌هایتان اضافه کنید تا ملاقاتتان فقط به شلوار جین توجه نشود.

 

کمی ورزشی

قرار اول

می توانید شلوار جین را با ژاکت بادگیر ست کنید یا ژاکت و کفش ورزشی را با دامن ماکسی بپوشید. این اسان است، و وقتی احساس راحتی می کنید، امیدواریم قرار ملاقات شما خیلی راحت تر پیش برود. با این حال، ما این گزینه را برای مکان‌های ساده‌تر حفظ می‌کنیم.

 

یک دامن جین

 دامن جین و تاپ سفید با پاشنه مشکی و کیف سفید.

دامن های جین هرگز از مد نمی افتند، اما در حال حاضر به ویژه مد روز هستند. شما می توانید سبک سنتی را انتخاب کنید یا به دنبال یک قطعه بیانی مانند آنچه در اینجا نشان داده شده است، و بر اساس آن تاپ خود را انتخاب کنید.

 

یک دامن میدی

یک تی شرت سفید و یک دامن میدی جینگم آبی با صندل های مشکی و کیف نارنجی،

قرار اول

دامن‌های میدی محافظه‌کارانه‌تر از مینی‌ها هستند، اما به شما اجازه می‌دهند ساق پا را کمی نشان دهید. با یک تی شرت، ظاهر زیبا اما راحت است. می توانید با انتخاب کفش و جواهرات خود آن را به همان اندازه رسمی یا غیر رسمی بسازید.

 شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی و تاپ سفید با کیف مشکی و صندل مشکی.

قرار اول

وقتی نمی‌دانید چه بپوشید، بدون توجه به مناسبت یا فصل، همیشه می‌توانید با شلوار جین مورد علاقه‌تان یک لباس بپوشید (یعنی اگر قرار ملاقات فوق‌العاده رسمی نباشد – اما اولین قرار چیست؟) . ما شیک بودن یک شلوار جین شستشوی تیره  ساده را دوست داریم، اگرچه می‌توانید لباس‌های سبک‌تر را با یک جلیقه بدون آستین به عنوان رویه نیز امتحان کنید. گزینه‌ها بی‌پایان هستند، و ما تضمین می‌کنیم چیزی در کمد شما وجود دارد که می‌توانید با هم جمع کنید.

 

پیراهن تیم شما

شلوار خاکی با پیراهن ورزشی و چکمه های کابویی.

قرار اول

آنها دیر یا زود می دانند که وفاداری شما در کجاست، درست است؟ اگر در یک بار  گرد هم می‌روید تا کمی غذا بخورید، از نشان دادن روحیه تیمی خود خجالت نکشید. به یاد داشته باشید، راه های مختلفی وجود دارد

لباسی فراتر از شلوار جین لاغر معمولی و جفت کفش ورزشی بپوشید.

 

یک لباس آسان

یک لباس چاپ شده با چکمه های مشکی و یک کیف مشکی.

قرار اول

گروه‌های یک‌باره، حدس و گمان‌ها را از کنار هم قرار دادن لباس‌های مناسب برای قرار اول حذف می‌کنند. لباس ها همیشه برنده هستند زیرا همه کاره هستند. لباس‌های شیفت، کت و شلوار و تی‌شرت به‌ویژه به‌راحتی بالا یا پایین می‌آیند، و

یک لباس سرهمی

لباس آبی روی تی شرت آستین بلند مشکی.

قرار اول

یکی دیگر از گزینه‌هایی که می‌توانید فشار را در هنگام استایل کردن لباس‌های اولین قرارتان کاهش دهید، کت و شلوار است. شما می توانید یک مدل آستین بلند، آستین کوتاه، بند کمری، یا حتی یک پارچه کلی را با هر ماده ای که مناسب سلیقه شما (یا فصل) است، انتخاب کنید.

یک تاپ مجلسی

 شلوار جین پوشیده و یک تاپ مجلسی با کفش پاشنه بلند و کیف مشکی

قرار اول

کت‌های غیررسمی پایه‌ای عالی برای لباس شما هستند. جزئیات چشمگیر در اینجا کلیدی هستند، بنابراین به دنبال گلدوزی های رنگارنگ، پولک های فلزی، حاشیه و/یا منجوق باشید.

یک لباس مشکی کوچک

 لباس مشکی با پاشنه مشکی و کیف مشکی.

قرار اول

آیا کمی کلیشه ای است؟ شاید. کلاسیک؟ همیشه، چند کفش پاشنه بلند را بکشید و روی لب رژقرمز پررنگ بکشید. بدون شک در تمام طول شب بهترین حالت خود را خواهید داشت، حتی اگر قرارتان تلخ باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...