بهترین لباس پوشیدن افراد مشهور در فرش قرمز گرمی

مشاهیر و خوانندگان در 4 فوریه 2024 در شصت و ششمین مراسم جوایز گرمی در لس آنجلس با مدهای مجلل ظاهر شدند

بهترین ها از شب شامل  لاورن کاکس، مجری برنامه Live From the Red Carpet، که با لباس‌های آتشین Comme des Garcons جذاب به نظر می‌رسید، و Janelle Monae با لباس مشکی جورجیو آرمانی که هر دو رنگ‌های غالب شب را بر تن کرده بودند.

 

کوکو جونز با لباسی درخشان از فوم دریایی و پولک‌زیستی با لباس‌های سلیا کریتاریوتی.  در برخی از چهره‌های بسیار مهم، از جمله لباس بکر استفان رولند کت گراهام و لباس باسن دوآ لیپا که سفارشی توسط Courréges ساخته شده بود.

 

01

از 20

تیلور سویفت در شیاپارلی سفارشی

بهترین لباس پوشیدن افراد مشهور در فرش قرمز گرمی

همه چیز سیاه و سفید و شیک چیست؟ تیلور سویفت در فرش قرمز گرمی 2024. لباس شیاپارلی سفارشی سوئیفت درام موسیقی قدیمی هالیوود را ارائه می کرد در حالی که لوازم جانبی او، از جمله گردنبندهای چند لایه و دستکش های اپرا مخملی، ظاهری تازه و مدرن را حفظ می کرد.

02

از 20

مایلی سایرس در Maison Margiela

بهترین لباس پوشیدن افراد مشهور در فرش قرمز گرمی

نگاه گرمی مایلی کرایوس یک ژانر طلای مذاب بود. موهای او از موسیقی کانتری با کد ستاره‌ای بود، در حالی که بالاتنه‌ای که به سختی وجود داشت، Maison Margiela احساس می‌کرد که از مصر باستان کنده شده بود. نتیجه: ما برای زیبایی‌شناسی کلئوپاترا کشور کوروش زندگی می‌کنیم.

 

03

از 20

Niecy Nash در Marc Bouwer

بهترین لباس پوشیدن افراد مشهور در فرش قرمز گرمی

ظاهر طلایی و نقره ای Niecy Nash Marc Bouwer فقط یک لذت ترکیبی فلزی نبود. همچنین خلاقانه ترین و قانع کننده ترین برداشت از روند دستکش اپرا امشب را به نمایش گذاشت و به همان اندازه به سایبرپانک شیک و انرژی بزرگ داد.

 

04

از 20

اولیویا رودریگو در ورساچه قدیمی

بهترین لباس پوشیدن افراد مشهور در فرش قرمز گرمی

آرواره‌های ما هنوز روی زمین هستند زیرا ما این حقیقت را بررسی می‌کنیم که لباس ورساچه اولیویا رودریگو از او پیرتر است. قطعه آرشیوی کرمی تا کف زمین، با بدلیجات صورتی رژگونه پر شده، حال و هوای درخشانی را ارائه می دهد. جواهرات بولگاری درخششی را به ظاهر همیشگی او اضافه کردند.

 

05

از 20

Janelle Monáe در Giorgio Armani Privé

بهترین لباس پوشیدن افراد مشهور در فرش قرمز گرمی

ترکیبی از دو ترند اصلی فرش قرمز – گل رز و بافت ریز پولک مایع – لباس مجلسی بدون بند ژانل مونه جورجیو آرمانی پریو مانند یک دستکش است. لوازم جانبی او، به خصوص گردنبند چوکر ظریف او، ظاهری براق و صیقلی به آن می بخشید.

 

06

از 20

کت گراهام در استفان رولان کوتور

بهترین لباس پوشیدن افراد مشهور در فرش قرمز گرمی

لباس مجلسی استفان رولند کیت گراهام تمام خطوط تمیز، زوایای تیز و یک لحظه برش مهم بود. از شنل گرفته تا شانه‌های ساخت‌یافته و دستکش‌های اپرا عاج، چیزهای زیادی در مورد این ظاهر مگاوات وجود داشت – از جمله جواهرات استرلینگ فوراور او.

 

07

از 20

Dua Lipa در جواهرات سفارشی Courrèges و Tiffany & Co

بهترین لباس پوشیدن افراد مشهور در فرش قرمز گرمی

دوآ لیپا در لباس مجلسی پولک دار سفارشی Courrèges و جواهرات Tiffany & Co می درخشید. ظاهر Dua Lipa که به همان اندازه تداعی گر ترندهای باند فرودگاه زنجیره ای و ریز حاشیه این فصل است، دارای برش های پلک زدنی در باسن و آستین های زنگ نیمه شفاف ستاره بود.

 

08

از 20

لاورن کاکس در Comme des Garcons قدیمی

بهترین لباس پوشیدن افراد مشهور در فرش قرمز گرمی

کاکس برای ظاهر گرمی 2024 خود بار دیگر وارد آرشیو طراحان شد. Comme des Garçons قدیمی او همان ساختار و درخشش لباس Emmy را داشت.

09

از 20

الا بالینکسا، یکی از لباس‌های مشهور فرش قرمز گرمی 2024، لباس دولچه و گابانا به تن دارد.

بهترین لباس پوشیدن افراد مشهور در فرش قرمز گرمی

الا بالینسکا مستقیماً از باند فرودگاه آماده پوشیدن دولچه و گابانا 2024 ظاهری ساختارمند و شفاف داشت. استخوان بندی قابل مشاهده در لباس او باعث افزایش خطوط بلند ظاهری از قبل ساق پا شده بود.

 

10

از 20

ویکتوریا مونه در مراسم گرمی 2024 ورساچه را می پوشد

 

ویکتوریا مونه ستاره دیگری است که مسیر را به آرامی طی کرد. لباس ورساچه قهوه‌ای ملایم او استخوان‌بندی‌های قابل مشاهده را با پانل‌های شفاف با پارچه‌های دراماتیک و قطاری زیبا برای ظاهری شیک و پیچیده ترکیب می‌کرد. او این ظاهر را با جواهرات طلای صورتی Bulgari تکمیل کرد.

 

11

از 20

کوکو جونز در سلیا کریتاریوتی

 

کشیدن رنگین کمانی دشوار است، اما لباس کوکو جونز سلیا کریتاریوتی توانست به همان اندازه شفاف و درخشان باشد. ظاهر جونز با ظرافت با یک زنجیر بدن برجسته با یک جواهر مگا قیراط تزئین شده بود که به زیبایی ظاهر او را متعادل می کرد.

 

12

از 20

جوردین اسپارکس در زیگمان

 

در حالی که در فرش قرمز گرمی 2024 کمبودی وجود نداشت، اما چیزی خاص در ظاهر زیگمن جوردین اسپارکس وجود داشت. تضاد بین خود لباس مجلسی با انحنا و کرست با درخشش بالا ما را وادار کرد که یک لباس دوگانه داشته باشیم.

 

13

از 20

بیلی آیلیش در Chrome Hearts

 

آیا شلوار دکمه دار و کت و شلوار همراه بیلی آیلیش، Willy Chavarria، مظهر سبک خیابانی خمیده جنسیتی است؟ کاملا. با این اوصاف، ما کت بمب افکن کروم ایلیش را با جزئیات باربی معرفی می کنیم.

 

14

از 20

Fantasia Barrino در Cong Tri

 

در حالی که ما چند جفت دستکش شفاف را روی فرش قرمز گرمی دیدیم، جفت پولکی راه راه فانتزیا بارینو نمایش را ربود. آنها نه تنها برای خودشان آثار هنری هستند، بلکه چرخش و چرخش مهره‌های مشابه روی لباس کانگ تری او را به تأثیری عالی رساندند.

 

15

از 20

گریسی آبرامز در لباس شانل

 

نامزد بهترین هنرمند جدید در فرش قرمز با ظاهر مشکی شانل وسط ظاهر شد و پدر و مادر مشهورش به فرش قرمز ملحق شدند. نشان دادن چنین ظاهر بزرگی در اوایل کارش مطمئناً نشانه ای از تسلط او بر مد در آینده است.

16

از 20

هالی بیلی در گوچی

 

خود پری دریایی کوچولو با پارچه‌ای ابریشمی شفاف با رنگ پوست که با مهره‌های کریستالی و حاشیه طراحی شده توسط ساباتو د سارنو برای گوچی، زیبا به نظر می‌رسد. یقه غوطه ور او با یک گردنبند کریستالی لاری برجسته شده بود.

 

17

از 20

لانا دل ری در ویوین وست وود

 

پس از اینکه لانا دل ری با لباسی مشکی توری شفاف با آستین‌های پف کرده و دستکش‌های پاپیونی همسان ظاهر شد، لباس‌های گوتیک عروسک‌های کودک هرگز یکسان نخواهند بود. در حالی که این ممکن است روی کاغذ به عنوان prim خوانده شود، ظاهر به اندازه کافی لبه داشت.

 

18

از 20

گربه دوجا در دیلارا فیندیک اوغلو

 

گربه دوجا تماشاگران را در حالی که با لباسی برهنه از دیلارا فاندیک اوغلو، طراح برجسته، روی فرش قرمز پوشانده بود، شگفت زده کرد. شفاف بودن لباس او بهترین راه برای برجسته کردن خالکوبی های چشمگیر او بود.

 

19

از 20

Coi Leray در سنت لوران

 

لیری در یک لباس اندامی آستین بلند آرشیوی از سنت لوران با جوراب شلواری شفاف و جوراب شلواری بی رنگ به طرز شگفت انگیزی به نظر می رسید. گوشواره قطره ای الماس و ساعتی درخشان از Jacob & Co.

 

20

از 20

لینی ویلسون در Balmain و Pomellato

 

خواننده «قلب مثل کامیون» توانست ریشه های کانتری خود را با لباس فرانسوی در چیزی که لینی به عنوان یک گروه الهام گرفته از «جانی کش» توصیف می کند ترکیب کند. کلاه گاوچو لبه پهن اکسسوری عالی برای ظاهر این کانتری بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...