هدیه

از یک زن بپرسید که برای کریسمس چه می خواهد، و لیستی از محصولات زیبایی و لباس از اینجا تا ماه دریافت خواهید کرد. از یک پسر بپرسید، یک “هیچ” یا چیزی در مورد جاروبرقی ماشین یا شارژ تلفن او دریافت خواهید کرد.  اما یک ویراستار زیبایی و سبک/خریدار شخصی مانند من، هدایای تعطیلات را به‌جای یک کار طاقت فرسا، یک چالش سبک می‌داند. در اینجا بهترین یافته های سال 2023 برای هر مردی در زندگی شما آمده است.

اگر او…

  1. گاه به گاه

 

او ترجیح می دهد به جای بیرون رفتن برای شام، بازی های رومیزی انجام دهد و طوفان درست کند و خوردن کباب و برشته کردن غذا در شومینه را به مهمانی ترجیح می دهد. برای او، راحتی و سبک زندگی معمولی از همه بالاتر است، بنابراین هدایای خود را بر اساس آن موضوع بندی کنید. گزینه های عالی عبارتند از: دمپایی مردانه، کوسن دو نفره مشکی یا آبی سلطنتی ، چکمه های بافتنی ضخیم با تناسب جوراب مانند، گیره های بدون لغزش روی کف پا، و یک زیرانداز بالشی (عالی) برای یک خانه ؛ ژاکت قدیمی نیروی دریایی ، یک پیراهن کش لباسی ترکیبی پنبه ای . پیراهن هنلی حرارتی مردانه جورج با آستین‌های بلند در شراب ورسیتی یا هدر تیره ناوی ، یک پارچه نخی کشدار برای پوشیدن به تنهایی یا لایه لایه. و شلوار پیژامه فلانل مردانه  ناوی خاکستری شطرنجی . چه کسی می تواند چیزی بیشتر بخواهد؟

هدیه

 

  1. اسپرت

چه او یک ورزشکار اختصاصی باشد، چه بازیکن جدید مشتاق پیکل بال یا یک طرفدار ورزش روی صندلی راحتی که هرگز یک بازی فوتبال/بسکتبال/هاکی روی یخ را از دست نمی دهد، نشانه های هدیه همگی منجر به پوشیدن لباس های ورزشی و لایه بندی قطعات می شود. او عاشق هودی مردانه خواهد بود که یک نسخه عرق ریز از محبوب جهانی است. شلوار تیمی مردانه ، شلوار پشمی عرق گیر با جیب و شکل پای صاف که بیشتر از عرق معمولی به هم چسبیده است. شلوار؛ پیراهن آستین بلند دکمه دار مردانه سنگین وزن  به رنگ آبی یا مشکی ،

هدیه

3. فضای باز

 

هدیه

(در جهت عقربه‌های ساعت از چپ) شلوار تیمی Under Armour Men’s Rival Fleece 2.0 در رنگ کربن هدر/سفید-090؛ هودی پشمی مردانه Dri-Power مردانه راسل با لباس هدر مشکی. پیراهن دکمه دار آستین بلند مردانه Goodfellow & Co به رنگ آبی؛ Skechers Mens Vapor Foam-Slip on Sneakers Casual از Finish Line مشکی

 

 

 

 

 

  1. کار کردن

این که آیا او در خانه کار می کند، یک کنسرت پاره وقت دارد یا هنوز یک فرد پرانرژی است، ظاهر تجاری و ظاهری آراسته همیشه یک مزیت است. اکثر مردان اکنون به دنبال تعادل راحتی و ظاهر حرفه ای هستند – حتی زمانی که روز کاری آنها روی صفحه کامپیوتر یا پشت میز می گذرد. با پیراهن بافتنی نرم ، که شبیه ژاکت است، اما شبیه بافتنی کشدار پیراهن است، . پولو دو نفره ممتاز مردانه ، آستین بلند بدون جیب به رنگ آبی اقیانوس اطلس، کلاسیک نیروی دریایی یا مارینر آبی هدر ، با یقه ای برای اقتدار و طیفی از رنگ های آبی که تمام رنگ های پوست را صاف می کند. دستکش‌های تلفن هوشمند  در رنگ خاکستری زغالی یا مشکی، با سرآستین‌های کشسان برای جلوگیری از باد و باران.

 

 

هدیه

 

 

 

 

 

 

 

TEVA; 5. سبز

چه او یک گیاهخوار با سرعت کامل با یک سگ پناهگاه و باغ سبزیجات ارگانیک باشد، چه مردی که لباس های سازگار با محیط زیست را برای کمک به سیاره ترجیح می دهد، تفکر سبز او را با هدایایی که هماهنگ هستند تشویق کنید. به او  لیزهای گیاهی ضد آب با کفه های لاستیکی بازیافتی و یک پاشنه قاطر/دمپایی تاشو تبدیل شونده به او بدهید.، یک پایه جدید بافت‌دار ساخته شده از مواد آگاه. ژاکت پنبه ای بازیافتی  با رنگ طبیعی ، یک پیراهن کش بافی آجدار نرم با رنگ سفید مایل به خستگی. یک کیف چند جیب با جیب لپ‌تاپ روکش دار و تسمه‌های قابل تنظیم – همه از مواد بازیافتی ساخته شده‌اند.

 

 

 

هدیه

 

  1. خنک

چه او یک شلوار جین و ژاکت چرمی ساده باشد یا یک فرد شیک که ته ریش خود را با جین تیره و کت شلوار ست می کند، ترجیح دادن اصول اولیه به روز در رنگ های مشکی تند و خنثی تیره راه را به سوی یک هدیه موفق هدایت می کند. او برای گرفتن سونوما پوزخند خواهد زد

ژاکت زیپ مردانه  به رنگ مشکی نیمه شب  با دانستن اینکه ژاکت های زیپ دار در حال حاضر مد روز هستند. تی شرت مردانه یقه اسکی در مشکی واقعی ، جایگزین زمستانی برای سه راهی های سفید. پیراهن فلانل سبک هر روز ، یک دکمه توری برس خورده نرم که برای باز کردن طراحی شده است. و دستکش لحافی  مشکی ، با تاپ های پارچه ای و کف دست های چرمی که مد روز نیستند و برای رانندگی عالی هستند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...