چه نوع اکسسوری برای لباس شب مناسب است؟

چه نوع اکسسوری برای لباس شب مناسب است؟

پیدا کردن لباس مجلسی مناسب تنها بخشی از رقابت لباس شب شماست. نکته کلیدی این است که ظاهر خود را با لوازم جانبی کامل تکمیل کنید تا آن را به سطح بعدی ببرید.

 

رنگ همسان

 

اگر لباس شب شما بدلیجات یا منجوق دارد، مطمئن شوید که گوشواره های شما با هم هماهنگ باشند تا از ظاهر کلی شما منحرف نشوند. گوشواره های لوستری یک طرح رایج برای گوشواره های مجلسی شب هستند. طراحی با بسیاری از سبک ها مطابقت دارد. نکته کلیدی این است که جواهرات مناسبی را پیدا کنید که با لباس شما مطابقت داشته باشد.

چه نوع اکسسوری برای لباس شب مناسب است؟

دوشیزه بلژیک 2020 Dhenia Covens. عکس: Miss Universe Organization

 

خانم مریلند ارت ایالات متحده آمبر داون باتلر در طول مسابقه لباس شب در Miss Earth ایالات متحده 2018 رقابت می کند. عکس: دایان باتلر

 

پاپ رنگ

چه نوع اکسسوری برای لباس شب مناسب است؟

دوشیزه آمریکا 2013، مالوری هاگان، در طول مسابقه لباس شب در شب پایانی مسابقه دوشیزه آمریکا 2013 رقابت می کند. عکس: سازمان خانم آمریکا

 

مالوری هاگان با نگاه برنده خود در مسابقه دوشیزه آمریکا 2013 این روند را کامل کرد. لباس شب ساده او با اضافه کردن یک جفت گوشواره بنفش بامزه بلند شد. در حالی که موهایش به عقب کشیده شده بود، گوشواره ها برجسته بودند و به حفظ توجه روی چهره زیبایش کمک کردند! این ظاهر یکی از موارد مورد علاقه در تاریخ اخیر دوشیزه آمریکا است.

 

گردن بلند

 

چه نوع اکسسوری برای لباس شب مناسب است؟

خانم آرژانتین 2020 آلینا لوز آکسلراد. عکس: Miss Universe Organization

 

اگر لباس شب شما یقه بلندی دارد، بهتر است گوشواره خود را ساده نگه دارید. یک گوشواره درخشان غول پیکر همراه با یک گردن پوشیده می تواند شما را کوتاهتر روی صحنه نشان دهد. خانم مریلند 2017، کاتلین ماسک، یک گوشواره ساده برای همراهی با یقه پیچیده لباس شب خود در Miss America 2018 استفاده کرد. این گوشواره مکمل طرح یقه و کمربند است، اما توجه را از جزئیات پرت نمی کند.

 

ساده

 

چه نوع اکسسوری برای لباس شب مناسب است؟

 

خانم آفریقای جنوبی ناتاشا ژوبرت. عکس: Miss Universe Organization

 

یک گوشواره ساده نیز می‌تواند بسیار جذاب باشد. به عنوان مثال، خانم کالیفرنیا ایالات متحده آمریکا 2018، کلی جانسون، یک گوشواره کوچک را برای همراهی لباس شب مشکی جسورانه خود انتخاب کنید. همراه با شکاف بلند و یقه کم، این گوشواره ساده به جای شیک بودن، ظاهر سکسی را حفظ کرده است.

 

گردنبند

 

 

چه نوع اکسسوری برای لباس شب مناسب است؟

Miss Teen USA 2014 K Lee Graham در طول مسابقه لباس شب 2014 Miss Teen USA رقابت می کند. عکس: Miss Teen USA Organization.

 

گردنبندها می توانند خطری در یک مسابقه باشند. اگر لباس مجلسی مفصلی با درخشندگی زیاد دارید، یک گردنبند چشم داوران را به سمت پایین و از صورت شما دور می کند. این ظاهر بهتر است به لباس‌های جاز تا بسیار ساده واگذار شود. یک مثال عالی از Miss Teen USA 2014، K Lee Graham است. او این لباس مجلل آبی فوق العاده ساده را با یک گردنبند زیبا و پر رنگ ست کرد. نه تنها رنگی را برای جلب توجه به صورت او اضافه کرد، بلکه پوششی نیز اضافه کرد تا یقه پایین را برای یک نوجوان مناسب کند!

 

کاور/شنل

 

یک روند اخیر در مسابقات لباس شب، معرفی لباس های شنل دار است. شنل می تواند به ایجاد حرکت کمک کند و باعث شود که شما در سراسر صحنه شناور به نظر برسید. نکته کلیدی این است که اجازه ندهید شنل ستاره نمایش باشد.

 

 

چه نوع اکسسوری برای لباس شب مناسب است؟

Victoria Piekut، Miss Pennsylvania USA 2020. عکس: Jessielyn Palumbo

 

اگر قرار است شنل بپوشید، حتما تا حد امکان با آن تمرین کنید! در طول مسابقه لباس شب در Miss Universe 2016، Miss USA 2016 Olivia Jordan این لباس شب سفید فرشته ای را با شنل بلند انتخاب کرد. در حالی که ظاهر عالی بود، شنل در طول مسابقه اولیه مشکلات او را نشان داد. او در راه رفتن مشکل داشت و در نهایت شنل را برای نگاه نهایی و هنگام تاج گذاری بدنام رها کرد. لباس او بدون شنل زیبا بود. با این حال، این نگاه را به سطح Miss Universe رساند. مجبور به کنار گذاشتن ظاهر اولیه اش، در حالی که هنوز زیبا بود، او را کمی خالی کرد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...