چه کفشی برای لباس شب بهتر است؟

چه کفشی برای لباس شب بهتر است؟

انتخاب کفش مناسب نیز در رقابت با لباس شب بسیار مهم است. انتخاب کفشی که خیلی بلند باشد یا رنگ نامناسب داشته باشد ممکن است به قیمت تاج شما تمام شود. برای کفش‌های پاشنه‌دار، مهم‌ترین چیز این است که جفتی انتخاب کنید که واقعاً بتوانید در آن راه بروید. مهم است که هنگام راه رفتن روی صحنه احساس اعتماد به نفس داشته باشید!

 

کفش شب شما باید برهنه، متالیک یا مشکی باشد. از کفش های خارج از این رنگ ها باید اجتناب کرد. آنها زیبایی کلی لباس را از بین می برند. باز هم، این نوع کفش ها را برای مد، ظاهر یا رژه سرگرم کننده ذخیره کنید!

 

بی رنگ

 

یک کفش برهنه همیشه یک شرط مطمئن برای مسابقات لباس شب یا باند است. برهنه تقریباً با همه چیز مطابقت دارد و پاها را دراز می کند تا شما را بلندتر نشان دهد. همچنین، یک کفش برهنه می‌تواند مراحل مختلف رقابت را طی کند و به شما در کاهش هزینه‌های مسابقه کمک کند!

 

 

یک مثال فوق العاده از دختر بین المللی جونیور هاوایی 2022، نایا تورس آمده است. کفش بی رنگ او کاملاً با رنگ پوست او مطابقت داشت، پاهای او را بلندتر نشان می داد و تمرکز را روی لباس مد و سرگرم کننده افسانه ای او حفظ می کرد. یک کفش بی رنگ مانند این برای مجالس مسابقه عالی است، زمانی که شما نیاز به تغییر سریع از مد سرگرم کننده به لباس شب دارید، و در زمان تعویض شما صرفه جویی می کند تا بتوانید برای هر دو مرحله رقابت از یک کفش استفاده کنید.

 

بسیاری از کفش های بی رنگ وجود دارد. بسیار مهم است که کفشی را انتخاب کنید که بتوانید در آن راه بروید. Diverse Style توسط Sydni Dion مجموعه ای از رنگ ها را برای پاشنه های برهنه خود ارائه می دهد که مطابقت کامل با رنگ پوست شما را تضمین می کند و با یک بند شفاف در جلو برای افزایش امنیت راحت است. برازنده.

 

چه کفشی برای لباس شب بهتر است؟

پاشنه پلت فرم با سبک متنوع. عکس: Diverse Style اثر سیدنی دیون

 

یکی دیگر از کفش‌های برهنه، Tippy Tops محصول چینی لاندری است. بسیاری از رقبای باتجربه در مسابقات نمایشی برای تمام مراحل روی صحنه رقابت، تیپی تاپ می پوشند. در حالی که این کفش به دلیل بند های آن نسبتاً ثابت است، اما دارای پاشنه شش اینچی است که راه رفتن با آن را دشوار می کند.

 

چه کفشی برای لباس شب بهتر است؟

خانم نیوهمپشایر ایالات متحده با تاپ های تیپی از لباسشویی چینی. عکس: Magant Planet Store

 

فلزی

 

Miss India Universe 2021، Harnaaz Sandhu، مانند یک ستاره در صحنه Miss Universe می درخشید. لباس مجلسی تزئین شده نقره ای او با یک کفش نقره ای متالیک همراه بود.

 

 

 

چه کفشی برای لباس شب بهتر است؟

Miss Universe 2022, Harnaaz Sandhu, در طول مسابقه مقدماتی لباس شب در Miss Universe 2022 رقابت می کند. عکس: Miss Universe Organization.

 

این ظاهر، زرق و برق را در بر می گرفت و در صحنه می درخشید. همه چیز در مورد ظاهر عالی بود.

 

 

 

 

 

بسیار شبیه به Tippy Tops، یکی دیگر از کفش‌های مناسب برای مسابقه، Teaser 2 توسط China Laundry است. در حالی که این کفش به دلیل بند های آن نسبتاً ثابت است، اما دارای پاشنه شش اینچی است که راه رفتن با آن را دشوار می کند.

 

چه کفشی برای لباس شب بهتر است؟

 

easer 2 توسط لباسشویی چینی. عکس: Magant Planet Store

 

مشکی

 

اگر لباس شب مشکی به تن دارید، باید کفش مشکی بپوشید.

چه کفشی برای لباس شب بهتر است؟

Miss USA 2018، سارا رز سامرز، رقابت در استیج Miss USA در سال 2018. عکس: Miss USA Organization.

 

این لباس مشکی شیک و جذاب است. شکاف با دامن برای به نمایش گذاشتن پا و کفش برای مسابقه صحنه لباس شب عالی است. کفش مشکی همراه با لباس مجلسی ظاهری براق و شیک به آن بخشیده و ظاهر کلی را از بین نمی برد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...