زمستان

چگونه در هوای سرد لباس بپوشیم و یخ نزنیم؟

زمستان و اوایل بهار لزوماً به معنای فصل شلوار نیست. نه زمانی که لباس‌ها می‌توانند ما را آماده کنند تا در عرض سه دقیقه تکان بخوریم . لباس ها متحدان کمد لباس ما و تقویت کننده اعتماد به نفس ما در تمام طول سال هستند. اما یک مشکل کوچک وجود دارد: پوشیدن لباس در زمانی که هوا سرد است می تواند تجربه ای سرد  باشد. در اینجا رازهای ضد یخ برای زنده ماندن  آورده شده است.

  1. با یک لباس مناسب زمستانی شروع کنید

شاید پوشیدن یک لباس ابریشمی با یک ژاکت کش باف پشمی درشت شیک باشد، اما هیچ کس بالای 50 سال این کار را در زندگی واقعی انجام نمی دهد (مگر اینکه فوق العاده شیک باشید و در لس آنجلس زندگی کنید). بهترین لباس ژاکتی  آستین بلند است، مانند لباس ژاکت یقه‌دار رنگی Anne Klein  یا لباس بافتنی دنده‌ای دکمه‌دار و داستان‌های دیگر به رنگ صورتی  در طول زیر زانو تا وسط ساق پا/میدی. لباس های ژاکت را دوست ندارید؟ هر لباس میدی آستین بلند با چاپ تیره، مانند لباس میدی زمستانی Pure Jill Winter Sky ، یک نایب قهرمان عالی است.

  1. کفش ها را با چکمه های بلند عوض کنید

کفش‌های باله،  کفش‌های کتانی را در دست بگیرید و لباس‌هایتان را با چکمه‌های براق تا بالای زانو ست کنید. چه چرم، مدل کروک، جیر یا پارچه‌های کشدار را انتخاب کنید، چکمه‌های بلندتر به هر لباسی جلوه می‌دهند (و همچنین یکی از ترندهای اصلی این زمستان هستند). برای جلوه‌ای بیشتر، کفش‌های پاشنه‌دار بلوکی  را به جای کفی‌های صاف یا لگ انتخاب کنید.

 

ززمستان

(از چپ به راست) Journee Collection Comfort Foam Vellia Boot, Extra Wide Calf, in Taupe (85$, zappos.com); Josef Seibel Selena 21 in Castagne (220 دلار, zappos.com); بوت بلند زانویی کربی تروترز با چرم کروک مشکی (160 دلار، nordstrom.com)

  1. ساندویچ لایه ای درست کنید

با اضافه کردن یک تی شرت حرارتی ابریشمی نازک یا بدنه و جوراب شلواری زیر آن برای عایق بیشتر، لباس خود را در برابر آب و هوا مقاوم کنید. با یک لایه رویی – ژاکت – گرما را ببندید. با این حال، به آنچه در یقه و لبه‌های آن نشان داده می‌شود، توجه کنید. شما نمی خواهید زیر یک لباس یقه V یک لباس بدن یقه موک بپوشید. حتما جوراب شلواری را به لباس یا چکمه تن کنید. جوراب شلواری مات مشکی ممکن است مورد استفاده همیشگی شما باشد، اما تنها زمانی کار می‌کند که لباس مشکی یا چکمه مشکی بپوشید.

 

 

 

زمستان

(در جهت عقربه های ساعت از پایین سمت چپ) LifeStride Zeppelin Boot in Grey (60$, dsw.com/en/us)؛ یقه ابریشمی آستین بلند زنانه L.L. Bean در کرم (55 دلار، llbean.com)؛ لباس ژاکت پشمی آستین بلند Barbour Burne در آران (175 دلار، nordstrom.com); ژاکت کش باف پشمی آلپاکای بچه کوینس با زغال چوب (60 دلار، onequince.com); جوراب شلواری اسپانکس با رنگ زغالی (28 دلار، spanx.com)

  1. یک لباس را به دوتایی دامن و ژاکت تبدیل کنید

ژاکت کش باف پشمی تنها گزینه سرماخوردگی نیست، می‌توانید  از پیراهن کش‌ مورد علاقه خود بهره مند شوید.  ژاکت های خود – حتی یقه یقه اسکی – را درست روی لباس بپوشید تا ظاهری به دامن بدهید. ممکن است یک ژاکت برش مانند ژاکت یقه‌پشت زنانه زافول با آستین‌های فانوس به رنگ قهوه‌ای 1 تیره (36 دلار، amazon.com) را روی لباس یقه‌دار بودن در پارک رنجر (180 دلار، bodenusa.com/en-us) بکشید و حتی یک جلیقه پف دار برش مد روز مانند جلیقه پف دار یقه بلند زنانه Fuinloth به رنگ قهوه ای (28 دلار، amazon.com) را به آن دو اضافه کنید.

زمستان

(از چپ به راست) سویشرت زنانه یقه‌شور برش‌دار زافول با آستین‌های فانوس به رنگ قهوه‌ای 1 تیره؛ لباس آجدار یقه اسکوپ بودن در پارک رنجر; جلیقه پف دار یقه بلند زنانه Fuinloth به رنگ قهوه ای

 

  1. یک ژاکت “درون” مدرن را روی لباس خود بپوشید

بسیاری از زنان عادت دارند برای گرمای بیشتر روز یا شب یک کت دوز قدیمی (معمولاً به رنگ سرمه ای یا مشکی) روی لباس بیاندازند. از نظر تئوری خوب است، اما با لباس‌های مانند پیراهن‌، بافتنی‌ نرم و میدی به‌نظر می‌رسد. به جای آن یک ژاکت چرمی کره ای، یک ژاکت بدون یقه کوتاه یا یک ژاکت بافتنی هیبریدی را جایگزین کنید و با برآمدگی خداحافظی کنید.

زمستان

(از چپ به راست) ژاکت دو سینه آن تیلور در جو دوسر برشته (149 دلار، anntaylor.com); ژاکت بدون یقه تالبوت در نیلی قدیمی (119 دلار، talbots.com); ژاکت یقه 100% چرمی کوینیس در کنیاک (149 دلار، onequince.com)

 

  1. به تم رنگی بچسبید

مکمل کردن لباس با “اضافی” بهترین پادزهر در روزهای یخبندان است. اما وقتی یک نگاه را کنار هم می‌کشید، رنگ‌هایی را که ترکیب می‌کنید محدود کنید. ممکن است ظاهری تک رنگ انتخاب کنید و سر تا پا یک رنگ بپوشید، یا شاید دو رنگ خنثی مانند بژ و مشکی را با هم ترکیب کنید. این استراتژی روند لباس پوشیدن را سرعت می بخشد، ترکیب را به صورت اسپرت و غیر رسمی یا غیر رسمی می کند

 

زمستان

(از چپ به راست) چکمه Impo Namora در رنگ بژ/قهوه ای/مشکی جیر مصنوعی چاپ حیوانات (70 دلار، dsw.com/en/us); ژاکت کش باف بافتنی نرم جلوی آستین بلند زنانه Zesica 2023 (50 دلار، amazon.com)؛ لباس ژاکت نرم فرانسوی Connection Crewneck در شتری (98 دلار، bloomingdales.com); لباس میدی بافتنی منحنی طرح Asos با دور کمر گره‌دار (50 دلار، asos.com/us); کت زنانه H&M (75 دلار، www2.hm.com/en_us)

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...