لباس ساق

 

 

 شلوار ساق راه راه

 

لباس ساق

دلیلی وجود دارد که یک جفت شلوار لی عالی تقریباً جزو لوازم اصلی کمد لباس همه محسوب می شود.  ولی ساق‌ها فوکوس در استفاده راحت می باشند، و تا حد شگفت‌آوری مد روز نیز هستند. از ستاره ها و افراد مشهور به سبک خیابانی گرفته تا باند فرودگاه های نیویورک و فرش های قرمز لس آنجلس، متوجه خواهید شد که شلوارهای ساق در همه اشکال ظاهر شده اند – غیررسمی یا شیک.

 

 لباس سبز و دامن قلاب بافی روی شلوار استرچ.

لباس ساق

اگر پوشش اضافی باعث راحتی بیشتر شما می‌شود، حتماً توصیه می‌کنیم یک جفت شلوار نخی زیر دامن قلاب‌بافی بپوشید. نکته حرفه ای: پیدا کردن یک جفت شلوار استرچ کاملاً منطبق، این ظاهر را از است

 

 

 

ادیسون رائه لباس شلواری می پوشد که دارای بادگیر اسپرت و جوراب خدمه است.

لباس ساق

با ست کردن جوراب‌های راه راه رنگارنگ، کفش‌های کتانی سفید و ساق‌های کلاسیک مشکی با سوتین اسپرت و بادگیر رنگارنگ برای ظاهری غیررسمی که کمی دهه 90 است و کاملاً تازه است، کمی در مرحله یک ظاهر ورزشی باشید.

زیر یک لباس براق بپوشید

 

لباس ساق

 

مطمئن نیستید زیر یک لباس شفاف چه بپوشید؟ البته، می توانید یکی را روی یک جفت ساق بافت دار قرار دهید. ظاهر براق وینیل یا چرم مصنوعی به طور عمدی حالتی به شما می دهد تا به جای پوشیده شدن، مطمئن به نظر برسید.

 

Bebe Rexha یک لباس ساق شلواری می پوشد که دارای یک لباس بدن است.

لباس ساق

لیز خوردن روی چیزی راحت، راهی عالی برای سرکشی به خودتان است تا ظاهری را امتحان کنید که ممکن است کمی جسورتر از آنچه قبلاً به آن عادت کرده اید باشد. مورد مشخص: یک کت و شلوار بادی یا بالاتنه که به بیش از چند تکه نوار مد نیاز دارد. قطعاً یکی از جذاب‌ترین ظاهرهای فهرست ما است، اما همانطور که Bebe Rexha نشان می‌دهد وقتی می‌گوییم ساق‌ها همه چیز را جمع می‌کنند، به ما اعتماد کنید.

یک ظاهر چاپی یا تک رنگ انتخاب کنید

لباس ساق

ما ظاهری را دوست داریم که به همان اندازه جسور و راحت باشد. با کنار هم قرار دادن اصول اولیه که چاپ یا رنگ یکسانی دارند، برای یک «تناسب عمدی که راحت است»، لحظه‌ای عالی خلق کنید.

 

ساق بلند با یک تی شرت بزرگ و یک ژاکت ساتن بمب افکن

لباس ساق

یک ژاکت ساتن بمب افکن که روی یک تی شرت بزرگ روی شلوارهای شلوار مشکی معمولی انداخته شده است، انتخابی آسان است و کاملاً مظهر حال و هوای غیررسمی سبک خیابانی است.

 

الکسیس روپ  شلواری به تن دارد که دارای تاپ نامتقارن است.

لباس ساق

اکنون یک مدل شلوار لی مورد تایید دیگر برای شب بیرون آمدن است که برای هوای گرم تر عالی است. با یک تاپ یا کت و شلوار کوتاه بند دار و نامتقارن شروع کنید، یک کمربند در قسمت کمر اضافه کنید و آن را با یک کیف فلزی و صندل های بنددار ست کنید.

 

 شلواری به همراه جلیقه و چکمه

لباس ساق

جلیقه‌ها به‌طور عمده بازگشته‌اند، و هیچ گزینه شیک‌تری به جز تاب دادن با یک جفت ساق براق مشکی وجود ندارد. با اضافه کردن یک جفت چکمه پاشنه دار، سیلوئت کشیده را بالا ببرید.

 

چکمه های استریت ایده های لباس ساق پا

لباس ساق

از شکل ظاهری شلوار استرچ که بدن را در آغوش می‌کشد، استفاده کنید و یک جفت چکمه‌های پلتفرم درشت را بپوشید. این به خصوص با یک جفت ساق چرمی خوب کار می کند،

 شلواری به همراه کت بلیزر و کلاه بیسبال

لباس ساق

با افزودن یک کت شلوار سایز بزرگ روی آن، اندکی به ظاهر شلوارهای غیررسمی مورد علاقه خود روی بیاورید. یک پالت رنگی تک رنگ یا سیاه و سفید همه چیز را شیک نگه می دارد، در حالی که یک کیف لوکس بی سر و صدا ظاهر را کامل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...