کت زنانه

13 نوع کت که می توانید در هر فصلی با یک لباس بپوشید

خنک نگاه کن، گرم بمان.

آیا چیزی بدتر از این وجود دارد که یک لباس لباس عالی بچینید تا متوجه شوید که چیزی برای پوشیدن ندارید؟   در حالی که بیش از اندازه کافی کت برای پوشیدن با لباس‌ها وجود دارد، پیدا کردن یک جفت مناسب می‌تواند مشکل باشد.

هنگام انتخاب یک ژاکت برای پوشیدن با یک لباس، چند نکته مهم وجود دارد. اول و مهمتر از همه تناسب اندام است. در حالت ایده‌آل، یک ژاکت باید شبح هر لباسی را که روی آن پوشیده است برجسته کند. برای لباس‌های میدی یا ماکسی، ژاکت‌های بریده‌شده که در قسمت کمر قرار می‌گیرند یا مدل‌های قد بلند که خطوط بلند یک لباس را برجسته می‌کنند، هر دو گزینه‌های عالی هستند. وقتی صحبت از لباس‌های کوچک می‌شود، ما یک ژاکت بزرگ را ترجیح می‌دهیم که به وسط ران برسد. یک ژاکت جادارتر نسبت کوچک شده یک مینی کوچک را افزایش می دهد، در حالی که لبه بالای زانو باعث می شود وقتی دکمه های کت یا زیپ کت خود را بسته اید ظاهری برهنه نداشته باشید.

در مجموعه ما از 13 بهترین کاپشن برای پوشیدن با لباس، یک لایه لباس بیرونی متناسب با زیبایی‌شناسی خود پیدا خواهید کرد.

01
از 13
یک کت جین
گریوی یک لباس آبی و کت جین می پوشد، کتی برای پوشیدن با لباس.

کت زنانه

برای پوشیدن این مدل ژاکت با یک لباس، نیازی به استفاده کامل از جین روی جین ندارید. کنتراست می تواند یک کت جین بسیار پوشیده را روشن کند، به این معنی که آنها به خوبی با ابریشم، پارچه ابریشمی و پنبه چاپ شده ست می شوند.

02
از 13
یک کافشن بمب افکن برش خورده
آملی استانسکو یک لباس ژاکت خاکستری و ژاکت بمب‌افکن بریده شده می‌پوشد، ژاکتی برای پوشیدن با لباس‌ها.

کت زنانه

ما عاشق ژاکت‌های بریده‌شده با لباس‌های ماکسی هستیم و یک کت شلوار برش‌دار، لایه بیرونی مناسبی برای لباس‌هایی با انحنا و کف پوش است. یک بمب افکن برش خورده نیز برای پوشیدن با “لباس های گونی” ایده آل است زیرا ساختاری را به یک شبح گشاد و روان می بخشد.

03
از 13
یک کت چرمی
لوئیس اوپوکو یک لباس صورتی و کت چرمی می پوشد، نوعی ژاکت برای پوشیدن با لباس.

کت زنانه
هیچ سایه ای برای بلیزرهای نخی وجود ندارد – ما در پایین تر از لیست خود ستایش آنها را می خوانیم – اما تجمل و درخشش بالای یک کت چرمی یا چرم مصنوعی کمی چیز اضافی را به ظاهری شیک می بخشد. بافت منحصر به فرد یک کت چرمی همچنین بهترین پارچه های برجسته مانند ساتن، ابریشم یا پارچه ابریشمی را به نمایش می گذارد.

04
از 13
یک داستر
جیل آسموتا لباس خاکستری و گردگیر مشکی می پوشد، نوعی ژاکت برای پوشیدن با لباس.

کت زنانه
وقتی صحبت از لباس های میدی و قد چایی به میان می آید، نمی توانید با یک ژاکت داستر اشتباه کنید. این کت بلند با مدل های لباس به همان اندازه کارآمد بهترین کار را دارد، اما این بدان معنا نیست که باید برای ظاهر رسمی باشد.

05
از 13
یک ژاکت میدانی کمربند دار
کای یک لباس چین دار و کت کمربند می پوشد، یک نوع ژاکت برای پوشیدن با لباس.

کت زنانه
در حالی که هیچ قانون مدی نمی گوید که فرد هرگز نباید بدون کمر بسته از خانه خارج شود، اما در مورد جلای پیچیده ای که یک کت کمربند دار می تواند به یک لباس ببخشد، به خصوص آنهایی که دامن پر یا چین دار دارند، باید گفت.

06
از 13
یک اورکت سبک وزن
پالوما السسر یک لباس سبز و کت ترنچ می پوشد، یک نوع ژاکت برای پوشیدن با لباس.

 کت زنانه

کت ترنچ یک گزینه ژاکت بلند است که به همه انواع لباس ها حالتی پیچیده می بخشد. با این اوصاف، ما مخصوصاً ترنس لهستانی را دوست داریم

 

07
از 13
یک کت چرم تزئین شده
Gabriella Karefa-Johnson یک لباس مینی و کت چرم چاپ شده می پوشد، یک نوع ژاکت برای پوشیدن با لباس.

کت زنانه
ژاکت‌های چرمی عالی هستند، اما کت‌هایی که با تزیینات تزئین شده یا با چاپی چشم‌نواز رنگ‌آمیزی شده‌اند، متفاوت هستند، به‌خصوص اگر به دنبال ظاهری پر جنب و جوش و متنوع هستید. یک کت چرمی رنگ شده را با یک لباس مینی متضاد ست کنید تا حال و هوای رنگارنگی منحصربه‌فرد داشته باشید و برای این لایه بیرونی برجسته، یک تناسب بزرگ داشته باشید.

08
از 13
یک کافشن موتور سواری بزرگ
جنیفر کاسیمیرو یک لباس مشکی و یک ژاکت موتو سایز بزرگ پوشیده است.

کت زنانه

 

با اضافه کردن یک ژاکت موتورسیکلت بزرگ در بالا، یک لبه به یک ماکسی با سیلوئت ساده یا هوای غیررسمی به لباسی اضافه کنید که مرز بین لباس مجلسی و لباس را مشخص می کند. ما ظاهر این مدل ژاکت را وقتی با کفش‌های کفش راحتی می‌پوشیم دوست داریم، اما وقتی با کفش‌های کتانی، تخت یا چکمه‌های مچ پا ست می‌شود، به همان اندازه جذاب است.

09
از 13
یک کاپشن پفکی برش خورده
یک لباس صورتی و یک پفک کوتاه، یک نوع ژاکت برای پوشیدن با لباس.

کت زنانه
یکی دیگر از ژاکت‌های برش‌خورده که می‌تواند به هر لباسی در کمد شما جذابیت بیافزایند، پفی همیشه مد روز است. به دنبال کت های پفی باشید که به کمر طبیعی شما ضربه می زند و از طیف گسترده رنگ های این ست های مد دخترانه برای یک تناسب منسجم و بدون رنگ استفاده می کنند.

10
از 13
یک کت بارانی شیک
سای دی سیلوا لباس آبی و بارانی دیور می پوشد، نوعی ژاکت برای پوشیدن با لباس.

کت زنانه
می پرسید چه چیزی باعث شیک شدن یک کت بارانی می شود؟ با سیلوئت شروع می شود. توصیه می کنیم در یک پارچه شفاف به دنبال شکلی باشید که کمتر پوچ و شیک تر باشد (بهتر است، عزیزان، لباس کامل خود را با آن ببینید). برای نکات مد بیشتر، یک کت بارانی با طرح یا طرح و جزئیات برجسته مانند لوله کشی متضاد را در نظر بگیرید.

11
از 13
کوتیگان بافتنی
جاستین سورانزو یک ژاکت پشمی بمب افکن می پوشد، یک نوع ژاکت برای پوشیدن با لباس.

کت زنانه

یک کت و یک ژاکت کش باف پشمی را با هم له کنید و “کتیگان” به دست می آورید – ژاکتی که شبیه یک پلیور با آستر و وزن یک کت است. با لباس بافتنی یا ژاکت مورد علاقه خود با هر طولی بپوشید تا ظاهری به همان اندازه شیک و دنج داشته باشید.

12
از 13
یک بلیزر
Amie Bramme Sey یک کت بلیزر، یک نوع ژاکت برای پوشیدن با لباس ها و یک لباس کوچک زرد می پوشد.

کت زنانه

در حالی که یک کت شلوار سایز بزرگ وقتی با یک لباس مجلسی لوکس پوشیده می شود معجزه می کند، می تواند همان پیچیدگی را به یک لباس روزانه شاداب بیاورد. توصیه می‌کنیم یک کت کتانی به یک لباس کوتاه آماده اضافه کنید و به دنبال سایه‌های راحت و گشاد باشید.

13
از 13
یک ژاکت شرلینگ
یک مدل ژاکت قیچی می پوشد، نوعی ژاکت برای پوشیدن با لباس.

کت زنانه

اگر سلیقه شما به سمت لباس های کوچک منحرف می شود، باید لایه بیرونی سنگین تری داشته باشید تا از سرمای بهاری جلوگیری کنید. یک ژاکت قیچی که فقط یک یا دو اینچ بالای لبه شما قرار می گیرد، انتخاب مناسبی برای روزهای سرد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...