لباس

تا زمانی که مد وجود داشته، لباس نیز وجود داشته است. با توجه به اینکه قرن ها از تکامل سبک حمایت می شود، جای تعجب نیست که انواع بی شماری از لباس ها برای امتحان وجود دارد. با این حال، همه لباس ها به یک اندازه ایجاد نمی شوند. دختران مد و متخصصان معتقدند که برای اینکه یک لباس قابل استفاده باشد، باید دامن داشته باشد. از لباسی که نمی‌توان آن را با کفش‌ها، اکسسوری‌ها و لباس‌های شیک بالا یا پایین پوشاند، «لباس‌هایی که هم سبک و هم راحتی را ارائه می‌کنند، در حالی که با تغییر آب و هوا سازگاری دارند و امکان لایه‌بندی همه‌کاره را فراهم می‌کنند، ایده‌آل هستند». لباس ضروری یکی از لباس هایی است که می توانید در تمام طول سال، روز یا شب بپوشید و هر یک از انتخاب‌های ما برای 15 نوع لباس که از مد نمی‌افتند، با این خلاصه مد مطابقت دارد. 

01 از 15 یک لباس یقه دار

(برای خرید  لباس زنانه از سه میم کلیک کنید)

لباس

 

یقه‌پشتی مترادف با هوای سرد هستند و لباس یقه‌شب، تعادل کاملی بین شیک و دنج برقرار می‌کند. بوسو می‌گوید: «لباس‌های یقه‌دار از پیچیدگی پاییزی برخوردارند.

02 از 15 یک لباس چرت زدن

(برای خرید لباس زنانه از سه میم کلیک کنید)

لباس

این  لباس راحت  برای قرن ها بخشی از تاریخ مد بوده است، حداقل یک تغییر لباس چرت را در چرخش‌های لباس ما از اوایل بهار تا پاییز مشاهده خواهید کرد. 

03 از 15 لباس بسته بندی شده

(برای خرید بافت زنانه از سه میم کلیک کنید)

لباس

در میان انواع لباس‌ها، یک لباس روکش ممکن است کلاسیک‌ترین شکل ظاهری باشد. همانطور که بوسو می گوید، این قطعاً “یک کمد لباس واقعی ضروری است.” دلایل زیادی وجود دارد که این لباس برای دهه‌ها نماد خود را به رخ می‌کشد و بوسو ویژگی‌های آن را به خوبی خلاصه می‌کند و می‌گوید: ” قابل تنظیم آن باعث تطبیق پذیری و راحتی می‌شود و آن را برای تنظیمات رسمی و غیررسمی مناسب می‌کند. من دوست دارم که چگونه کمر را برجسته می‌کند. 

 04 از 15 یک لباس کوتاه آستین بلند

(برای خرید تونیک از سه میم کلیک کنید)

مد

با یک خط لبه کوتاه که با پوشش بیشتر در بالا متعادل شده است، یک مینی لباس آستین بلند برای موقعیت هایی با کد لباس محافظه کارانه مناسب است که ممکن است لباس های کوچک دیگر را حذف کند. دایانا لوموناکو، بنیانگذار Classic Six، می‌گوید: «آستین‌های بلند با نسبت‌های یک دامن کوتاه بازی می‌کنند.» او اضافه می‌کند که این نوع لباس وقتی با کفش‌هایی از کفش‌های کتانی گرفته تا کفش‌های کتانی پوشیده می‌شود، یکسان به نظر می‌رسد.

05 از 15 یک لباس اسلیپ

(برای خرید لباس زنانه از سایت سه میم کلیک کنید)

مد

این محبوب تابستانی مشهور. وقتی زیر پلیور پوشیده می شود، می تواند به یک دامن براق تبدیل شود، به بخشی از یونیفرم کنسرت راک تبدیل شود و با کمک کت بلیزر شما را از روز تا شب ببرد. به لطف تناسب سنتی گشاد، یک لباس اسلیپ الهام گرفته از لباس زیر زنانه را می‌توان روی پیراهن‌ها و تی شرت‌ها قرار داد تا لباسی ساده‌تر – نه گرم‌تر – داشته باشد.

06 از 15 یک لباس تی شرت

(برای خرید تیشرت زنانه دخترانه کلیک کنید)

مد

یک تی‌شرت ساده همیشه برای انجام کارها، استراحت‌ها یا شب‌های کم‌هیاهو در دسترس است. به همان اندازه که با یک ژاکت دانشگاهی یا کفش پاشنه بلند و یک کیف معمولی پوشیده می شود، جذابیت این نوع لباس مانند جذابیت یک تی شرت سفید ساده است: بی دردسر، کلاسیک و آسان است.

07 از 15 لباس غلاف

(برای خرید لباسهای زیبا کلیک کنید)

مد

این سبک لباس پوشیدن نسبتا محافظه کارانه به همان اندازه که در مراسم عروسی و مهمانی های نیمه رسمی در طول روز یک اصل اساسی در محیط های غیررسمی تجاری است. به خوبی جا افتاده، اما دل چسب نیست، به شما این امکان را می دهد تا لوازم جانبی را برجسته کنید، ظاهر تک رنگی چشمگیر ایجاد کنید، یا با لباسی مینیمال، آرام و مجلل زیر رادار پرواز کنید. 

08 از 15 یک لباس بادی

(برای خرید مدلهی زیبا بافت کلیک کنید)

مد

یک لباس بدن با اندکی ساختار یا تکیه گاه است که منحنی های شما را در آغوش می گیرد (و جشن می گیرد). همچنین یکی از بهترین انواع لباس‌ها برای لایه‌بندی است، چه زیر یک کت شلوار بزرگ، چه زیر یک پیراهن جادار و دکمه‌دار.

09 از 15 یک لباس یقه آستین دار

(برای خرید لباس از فروشگاه اینترنتی سه میم کلیک کنید)

مد

ما نمی‌توانیم این نوع لباس را «لباس پیراهن» بنامیم، زیرا آستین‌های نداشتن و فصلی بی‌نظیر آن را متمایز می‌کند. لباس یقه بدون آستین برای همه شرایط آب و هوایی مناسب است: آن را به تنهایی در ماه های تابستان، روی یک تی شرت آستین بلند در پاییز یا یک پلیور نرم در زمستان بپوشید.  یک کت و شلوار کتانی برای فضای مدرسه یا چکمه های رزمی اضافه کنید. 

10 از 15 یک پیراهن

(برای خرید کلیک کنید)

مد

پیراهن‌هایی که یک آفتاب‌پرست سبک ژانر هستند، از یک شبح بزرگ الهام‌گرفته از لباس‌های مردانه تکامل یافته‌اند و اکنون طیف وسیعی از تن‌ها و سیلوئت‌ها را به نمایش می‌گذارند. لباس‌های پیراهن مینی و میدی حالتی خاص دارند که می‌توان آن را با کفش‌های پاشنه بلند یا پاشنه با کفش‌های کتانی پوشاند، در حالی که پیراهن‌های ماکسی به اصلی‌ترین مراسم رسمی تبدیل شده‌اند. هر قدی که انتخاب می‌کنید، لومونوکا از این نوع لباس به عنوان یکی از ساده‌ترین مدل‌ها برای استایل علّی یا رسمی‌تر یاد می‌کند.

11 از 15 یک لباس میدی بدون بند

مد

12 از 15 یک لباس ژاکت

(برای خرید کلیک کنید)

مد

شیک و منحصر به فرد، یک لباس میدی بدون بند، مرز بین احساسات تحریک آمیز و وقار  است. این لباس به عنوان یک لباس کوکتل برای یک مراسم رسمی یا یک لباس شب داغ قرمز می درخشد و مانند همه انواع لباس های ضروری، می تواند با لایه های لباس بیرونی مناسب به طور اساسی تغییر کند. 

13 از 15 یک لباس جفت

مد

بوسو می‌گوید: «با سردتر شدن هوا، لباس ژاکت به یکی از ملزومات تبدیل می‌شود. در حالی که ویژگی اصلی این نوع لباس بافت آن است، اما این بدان معنا نیست که شما محدود به یک سیلوئت هستید. بوسو می‌گوید: «چه یقه یقه‌دار یا یقه V، لباس‌های ژاکت هم گرما و هم سبک را ارائه می‌کنند» و اضافه می‌کند که «شما می‌توانید با روسری و چکمه‌های بلند تا زانو برای یک مجموعه کامل پاییزی اکسسوری کنید.»

14 از 15 ماکسی تک شانه

 

(برای خرید کلیک کنید)

مد

 لباس‌های شیفت نوعی از لباس‌های مجلل هستند. ما توصیه می کنیم یک لباس شیفت  به کمد خود اضافه کنید و آن را با لوازم جانبی تقویت کنید، اما یک لباس شیفتی که به طرز چشمگیری تزئین شده شما را جاودانه میکند.

15 از 15 یک LBD

(برای خرید بلوز از سه میم کلیک کنید)

مد

 بوسو می گوید: «لباس ماکسی بیرون از شانه جایگاه ویژه ای در قلب من دارد. یقه حسی از رمانتیک و ظرافت می بخشد، در حالی که طول ماکسی حس درام و عظمت ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...