لباس شیک

 

 

نه تنها لباس‌های فوق‌العاده‌ای برای پوشیدن برای روزهای تنبلی که آرزو می‌کنید در تمام طول روز در آغوش بگیرید، پیدا کرده‌ایم، بلکه آنها به همان اندازه شیک هستند که دارای شلوارهای سفت هستند (یعنی بدون عرق کردن). پیشاپیش، 20 ایده لباس  برای پوشیدن در زمانی که می خواهید زیبا به نظر برسید اما احساس می کنید لباس خواب پوشیده اید پیدا کنید و بعداً از ما تشکر کنید.

 

1.یک ست بافتنی

ژاکت و دامن سفید

لباس شیک

یک ژاکت کرم جادار و یک دامن میدی هماهنگ  ست  مورد علاقه شما است، اما بسیار براق تر به نظر می رسد. برای تکمیل ظاهر، لوازم جانبی پیچیده، مانند گوشواره طلا و یک کلاچ کوچک زیبا را اضافه کنید.

2. یک ژاکت شانه

ست ژاکت و دامن همسان

لباس شیک

آیا شنیده اید؟ روش جدید برای لایه برداری ژاکت، بستن آن به دور شانه هایتان است – یا دور کمرتان، یا مورب، یا اساساً به هر شکلی غیر از پوشیدن معمولی آن. آن را به عنوان راهی برای شکستن ست خود امتحان کنید و همچنان گرم بمانید.

 

3.یک لایه روشن

شلوار ورزشی و ژاکت روشن

لباس شیک

یکی از راه‌های منحرف کردن چشم از این واقعیت است که در اصل فقط عرق‌ریزه خاکستری، تی‌شرت و کفش‌های کتانی می‌پوشید؟ یک ژاکت نئون صورتی بپوشید و کیفی همراه داشته باشید که روی آن نوشته شده است “اینها شلوار ورزشی نیستند، نمی دانم در مورد چه چیزی صحبت می کنید.”

 

4.ورزشکاری بالا

مانتو سفید

لباس شیک

بله، این به طور قانونی فقط یک گرمکن و شلوار همسان است. اما با مونوگرام تونال براق، تناسب کامل، و یقه دکمه‌دار که نمایان می‌شود، آن‌ها به اندازه کافی برای بیرون از منزل – یا حداقل برانچ – به اندازه کافی آراسته شده‌اند. نمی توانید خود را مجبور به پوشیدن کفش های پاشنه دار کنید؟ به جای آن آپارتمان باله یا لوفر را امتحان کنید.

 

5. یک کت پفکی نرم

کت پفی  مشکی

لباس شیک

وقتی کت‌های پفکی دوباره شیک شدند، واقعاً خوش شانس بودیم، زیرا آن‌ها معادل پوشیدن لباس راحتی در مکان‌های عمومی هستند. یک مدل مشکی برش خورده و براق را روی یک پیراهن راه راه و شلوار مشکی رنگی برای لباسی که در کنار هم قرار گرفته و در عین حال ساده است بپوشید.

6. آرام در لوگوها

یک سویشرت سلین و شلوار جین

لباس شیک

یک لوگوی طراح کمی جذابیت مد را به یک سویشرت ساده خاکستری اضافه می کند. با شلوار جین، کفش‌های کتانی و لوازم جانبی کمی فانتزی، این یک لباس دنج است که به طرز شگفت‌آوری مجلل به نظر می‌رسد.

7. یک ژاکت برش خورده

ژاکت و دامن کوتاه

لباس شیک

یک ژاکت برش نرم یکی از پرکاربردترین قطعات در کمد لباس پاییزی شماست. نه تنها می‌توانید آن را با شلوار جین بپوشانید تا یک لباس راحت داشته باشید، بلکه با دامن‌هایی که در اینجا دیده می‌شود، با یک دامن به‌اندازه چای کمی زیباتر به نظر می‌رسد، یا حتی روی یک لباس ماکسی برای راحتی بیشتر به‌نظر می‌رسد.

8. تک رنگ

پالوما السیسر با ژاکت آبی رنگی

لباس شیک

ما لباس‌های تک رنگ را در اینجا دوست داریم، و نه تنها به این دلیل که می‌تواند این واقعیت را پنهان کند که شما اساساً در مکان‌های عمومی لباس خواب می‌پوشید. در مورد ظاهر مدل پالوما السیسر در اینجا، او با شلوار و دکمه‌های همسان یک پله بالاتر رفته است، اما نشان‌دهنده واقعی کت بلند فوق‌العاده دراز اوست.

 

10. یک ژاکت شرلینگ

کت و ژاکت قیچی

لباس شیک

Shearling یکی از مواد دنج کمیاب است که ظاهری لوکس دارد. بنابراین حتی اگر به نظر می رسد که خود را در یک پتو بپیچید، به پوشیدن لباسی غیر معمولی کمک می کند.

11. یک ژاکت برش

ژاکت بریده و دامن جین

لباس شیک

بافتنی دیگری که نیاز دارید؟ یکی با بریدگی های غیرمنتظره، مانند این یکی با شانه بریده. راحتی و راحتی مورد نظر شما را دارد و برای ست کردن با این دامن جین تکه تکه شده به اندازه کافی مد است.

12. دامن ماکسی و هودی

هودی و دامن میدی

لباس شیک

هودی و کفش‌های کتانی پایه‌های اصلی لباس پوشیدن دنج هستند. اما به جای اینکه آنها را با شلوار جین ست کنید، دامن ماکسی یا میدی را عوض کنید – به همان اندازه سرد است اما کمی عمدی به نظر می رسد.

13. یک ژاکت و شلوار

یک گرمکن و شلوار چین

لباس شیک

جایگزین دیگری برای شلوار جین، یک شلوار راحت در پارچه‌ای نرم – نه محدودکننده – مانند ابریشم یا کرفس است. ژاکت انتخابی خود را بپوشانید و اگر جاه طلب هستید یک کمربند اضافه کنید.

14. یک ژاکت و دامن

ژاکت و دامن میدی

لباس شیک

از طرف دیگر، می توانید از همان فرمول لباس استفاده کنید، اما یک دامن برای شلوار بچسبانید. ما همچنین از اضافه شدن چکمه‌های شلوغ در اینجا لذت می‌بریم که به آن در هر شرایط آب و هوایی جذاب می‌دهند.

15. لایه بندی شده در چرم

هودی، ژاکت چرمی و شلوار جین پاره

لباس شیک

یک ژاکت چرمی کاملاً پوشیده، بهترین لباس بیرونی به یک تاپ و هودی زیپ‌آپ است. شلوار جین پاره، کلاه بیسبال، و چکمه‌های رزمی را اضافه کنید و آماده هستید تا به راحتی با دنیا مقابله کنید.

16. یک ژاکت کش باف پشمی و لباس

یک زن ژاکت کش باف پشمی و دامن گلدار می پوشد

 

برای ظاهری سبک تر از لباس دنج: سعی کنید دکمه های یک ژاکت کش باف پشمی بزرگ را روی یک لباس سبک ببندید. این برای روزهای بین آب و هوا عالی است و راهی آسان برای آوردن لباس های تابستانی به پاییز.

17. ساق و پاپوش

هودی، ژاکت چرمی و شلوار لی

 

یکی دیگر از گزینه های لایه بندی یک کت چرمی روی هودی شما زمانی است که با شلوار لی مشکی از در خارج می شوید. این ژاکت کمی جلای بیشتری را اضافه می کند، در حالی که جوراب ها و پاپوش ها کل ظاهر را به هم می رسانند.

 

17.نوارهای نرم

ژاکت راه راه و شلوار جین

 

ژاکت راه راه یکی از ملزومات استایل دخترانه تنبل است، زیرا مقداری از چیزهای اضافی را به آن اضافه می کند، در حالی که در اصل یک ژاکت دنج است. یکی را با شلوار جین شکسته و Birkenstocks مورد علاقه خود بپوشید، و می توانید برای یک روز به کارهای روزمره بروید.

18. گلم در شرپا

لباس قرمز و کت بلند

 

اگر مجبورید به یک رویداد لباس مجلسی بروید، باز هم می توانید این کار را راحت انجام دهید. نمایش A: این ظاهر، شامل یک لباس مجلسی براق است که با یک کت برشی تا کف پوشیده شده است.

19.همه پیچیده شد

تی شرت و روسری

 

همانطور که قبلا ذکر شد، امسال سالی است که ژاکت اضافی خود را به هر شکلی بپوشید، به جز آنچه در ابتدا در نظر گرفته شده بود. و همانطور که در اینجا می بینید، روسری مناسب یک روسری موقت عالی می سازد.

20.No-Fail Neutrals

گرمکن و شلوار جین

 

 

 

یکی از راه‌هایی که می‌توانید لباس‌های دنج خود را بیشتر «لوکس آرام» و کمتر «ساکت باشید، من خوابم می‌برم»، این است که روی پالت رنگ تمرکز کنید. یک سویشرت مات که روی یک تاپ مشکی قرار گرفته است، کمی تضاد ایجاد می کند، و در حالی که یک کت پف دار کرم بدون اینکه خیلی همخوانی داشته باشد، تکمیل می شو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...