20 نکته

 

    1. گنجه خود را ویرایش کنید

با پرسیدن یک سوال ساده از خود، اگر همین الان خرید می کردم آیا این را می خریدم؟ اگر پاسخ منفی باشد، می رود.

 

    2.تمام لباس های روزمره خود را آویزان کنید

در کمد خود در همان جهت روی همان چوب لباسی. در حالت ایده آل، آویزهای چوبی اگر فضای کافی دارید، یا چوب لباسی های مخملی برای کمدهای کوچکتر عالی هستند.

    3. گنجه ای بسازید که دوست دارید

با خرید اقلام با قیمت مقرون به صرفه و سرمایه گذاری در قطعات کلاسیک همیشه.

 

    4. کت، ژاکت یا کت خود را لوکس تر نشان دهید

با تغییر دکمه ها به دکمه های کوچک ساده که با رنگ پارچه مطابقت دارند.

 

    5-چیزی را که نمی توانید برگردانید نخرید

تا زمانی که مارک هایی را که برای شما کار می کنند را بشناسید و حتی پس از آن با احتیاط قدم بردارید

 

    6. شما باید یک مورد را در کمد خود رها کنید

وقتی یک سال است که آن را نپوشیده‌اید، در حالی که هرگز به آن دست پیدا نکرده‌اید، و اگر ظاهر آن را دوست ندارید. The Well Dressed Life می نویسد: «کلید شیک به نظر رسیدن فقط پوشیدن چیزهایی است که دوست دارید. یکی از بزرگ‌ترین «آها» من زمانی بود که فهمیدم چند لباس زنانه می‌خرند که «فقط خوب است». تقریباً هر زنی که من می شناسم، یک لباس یا یک لباس کامل دارد که با آن اکتفا می کنند، اما آن را دوست ندارند یا حتی دوستش ندارند.»

    7.برای اینکه بدانید چه چیزی برای تیپ بدن شما کار می کند

فردی را در انظار عمومی پیدا کنید که استایل او را تحسین می کنید و فرم و رنگ بدنی مشابه شما دارد. یک تابلوی پینترست با ظاهری که برای الهام گرفتن از استایل دوست دارید بسازید.

     8.وقتی وسایل را روی قفسه چیدید

مانند ژاکت های خود، از قرار دادن بیش از سه یا چهار در یک پشته خودداری کنید. آنها را بر اساس رنگ روی هم قرار دهید و بعد از پوشیدن آیتم بالایی آن را به پایین بچرخانید.

     9.نسبت های لباس خود را متعادل کنید.

اگر کتانی تنگ می‌پوشید، حتماً کتانی گشادتر بپوشید، اگر کتانی تنگ‌تر می‌پوشید، حتما تاپ گشادتر بپوشید. به گفته Stylishly Me، «اگر به دنبال کالایی هستید که عمداً بزرگ‌تر است، مطمئن شوید که آن را با یک قطعه باریک‌تر متعادل کنید. مانند ست کردن یک ژاکت شلوار با شلوار لی مشکی یا یک دامن مدادی، بالاتنه گشادتر، پایین تنه را متعادل می کند.

     10-اگر وزن شما تغییر کرده است

و اقلامی در کمد شما هستند که دوستشان دارید اما در حال حاضر مناسب نیستند، یک قسمت جداگانه در کمد خود برای نگهداری آن وسایل داشته باشید. آنها را تا یک سال نگه دارید و بعد از یک سال دوباره ارزیابی کنید. ممکن است وقت آن رسیده باشد که اگر هنوز مناسب نیستند، آنها را رها کنید.

 

    11. از آویزان کردن وسایل احساسی خودداری کنید

در کمد لباس های روزمره تان در عوض، این اقلام را در جعبه مخصوصی قرار دهید که برای نگهداری در آن قرار می‌دهید. یک کیف اسطوخودوس یا بلوک های چوب سدر اضافه کنید تا از آن وسایل در برابر پروانه ها و بوی کپک محافظت کنید.

 

    12.تمام کمد لباس و کفش های روزمره خود را در کمد خود قرار دهید.

به استثنای مانتوهای سنگین زمستانی، چکمه های بارانی و کفش های ورزشی، همه چیزهای دیگر برای دسترسی آسان باید در کمد شما باشند.

    13.همه چیز در کمد شما باید قابل مشاهده باشد

و در دسترس، از جمله شلوار جین شما. من توصیه می کنم شلوار جین خود را آویزان کنید زیرا اگر نتوانید چیزی را که دارید ببینید، احتمالاً آن را فراموش خواهید کرد.

    14.وسایلی را که باید بخارپز شوند در کمد خود نگهداری کنید

یا در یک منطقه جداگانه طراحی شده است. هفته ای یک بار برنامه ریزی کنید تا این وسایل را به خیاط بسپارید و بخارپز کنید. هرگز چیزها را در کمد لباس خود در کیسه های خشک شویی خود قرار ندهید که می تواند به مرور زمان پارچه را خراب کند. همین قانون در مورد اقلامی که هنوز چروک هستند صدق می کند، زیرا وقتی می روید آنها را بخرید، آماده پوشیدن نیستند. فقط وسایلی را در کمد خود با لباس های روزمره آویزان کنید که آماده پوشیدن هستند.

   15.آیا می خواهید لباستان ماندگار باشد؟

خشک کن را رها کنید و روی یک قفسه خشک کن خوب سرمایه گذاری کنید. توصیه می کنم حتی تی، شلوار جین و سایر لباس های “خوب” خود را به جای گذاشتن در خشک کن آویزان کنید تا خشک شوند.

   16.کمد خود را بر اساس انواع سازماندهی کنید

اول از اقلام تکه های خود را بر اساس تاپ، پایین، لباس و ژاکت جدا کنید. هنگامی که آنها بر اساس نوع جدا شدند، هر بخش را از آستین کوتاه تا آستین بلند، بر اساس رنگ از روشن به تیره و از غیر معمولی به لباس مجلسی سازماندهی کنید. Stylishly Me می‌گوید: «با یک کمد سازمان‌یافته، با نگرش مثبت و با اشتیاق به کمد خود نزدیک خواهید شد».

   17. لباس های خود را بازیافت کنید

تا بیشترین فرسودگی را از آنها ببرید. وقتی تی‌شرت‌ها، ژاکت‌های دودی و ژاکت‌های پشمی آماده پرتاب شدن هستند، به جای آن‌ها را به لباس‌های راحتی و پیژامه تبدیل کنید.

    18.یک کاپشن چرمی، بلیزر، یا کت خز مصنوعی بپوشانید

روی لباسی مثل شنل آن را به عنوان یک شال مدرن بپوشید.

    19.مجلات مد قدیمی خود را تغییر دهید

با پیچاندن آنها و قرار دادن آنها در چکمه های بلند خود برای حفظ شکل آنها.

         20.یک تیکه را که می پوشید انتخاب کنید

تا بیانیه ای در لباس شما باشد. این می تواند یک تاپ رنگارنگ، یک گوشواره بزرگ یا یک دامن طرح دار باشد. جملات بیش از حد بر نگاه شما غلبه می کند. بقیه لباس خود را خنثی و مینیمال نگه دارید. به این ترتیب لباس شما بدون اینکه خیلی شلوغ باشد یکدست و جلا به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...