لباس

اگر به من یک میلیون دلار پیشنهاد می‌دادی تا یک زمستان کامل را بدون شلوار ساق بپوشم، من به عنوان یک میلیونر، احتمالاً با یک جفت شلوار ساق، به بهار قدم می‌گذارم. وقتی دمای هوا پایین می آید، چیزی بیشتر از ساق شلواری نمی خواهم بپوشم. آن‌ها برای لایه‌بندی عالی هستند، با کت‌ها، چکمه‌ها و کفش‌های زمستانی عالی به نظر می‌رسند و به‌طور یکپارچه در تمام ظاهر زمستانی من جای می‌گیرند.

ساق‌ها جزء اصلی کمد لباس‌ها در تمام طول سال هستند، اما مخصوصاً برای هوای سردتر، زمانی که جداسازی‌های حجیم مانند ژاکت‌های بافتنی کابلی و کت‌های پف‌دار وارد بازی می‌شوند، عالی هستند. به‌علاوه، به لطف تناسب نزدیک و شکل ظاهری براق‌شان، شلوارهای شلواری به طرز شگفت‌انگیزی با داغ‌ترین ترندهای پاییز امسال مانند بلیزرهای جعبه‌ای و ژاکت‌های تیره کار می‌کنند. همانطور که گفته شد، لباس‌های شلوار لی زمستانی بسته به اینکه چگونه آن‌ها را استایل کنید، می‌توانند به حوزه «فقط از رختخواب بیرون آمده‌اند» تغییر کنند. اینجاست که داشتن چند ایده لباس شلوار لی زمستانی با جیب پشتی به کار می آید.

 

01 از 22

یک کت ترنچ یا داستر را امتحان کنید

 

لباس

کت ترنچ یا داستر راه مطمئنی برای ایجاد کمی پیچیدگی به یک لباس ساق معمولی است. یک کت شلواری که روی یک سویشرت پوشیده می شود، بی دردسر به نظر می رسد. هنگامی که با تاپ های بلندتر مانند ترمه یا ژاکت های بافتنی کابلی جفت می شود، حال و هوای یکپارچه ای را ایجاد می کند.

02 از 22

لایه های پشم را اضافه کنید

لباس

نیازی نیست در فصل زمستان در یک کت غول پیکر ناپدید شوید. درعوض، سعی کنید روی لباس های گرم مانند ژاکت پشمی، ژاکت کش باف پشمی و ژاکت بپوشانید. وقتی با شلوار ساق پوشیده می‌شود، این تکه‌ها می‌توانند حس جلایی را ایجاد کنند، به خصوص اگر یک کیف پول کلاسیک لحافی و کفش‌های لوکس لوکس به آن اضافه کنید.

03 از 22

رنگ های دلپذیر را انتخاب کنید

لباس

شلوارهای شلوار لی مشکی پیشنهادی هستند، اما گاهی اوقات جالب است که ساق شلوار خود را با چیزی دلپذیرتر عوض کنید. سعی کنید از شلوارهای شلواری با رنگ گرم همراه با کت خرس عروسکی خز مصنوعی و اکسسوری‌هایی با طرح حیوانی استفاده کنید تا ظاهری به همان اندازه که به سبک خیابانی آماده است، جذاب باشد.

04 از 22

یک ژاکت بمب افکن را بیرون بیاورید

لباس

 

زیبایی زمستانی خود را با یک ژاکت کلاسیک و نیم بوت ترکیب کنید. این لباس شلوار شلوار زمستانی تند و تیز کاملاً در مورد کنتراست است، بنابراین از ترکیب چاپ با یک ژاکت گرافیکی یا اضافه کردن لوازم رنگارنگ مانند یک کیف کراس بادی طرح دار نترسید.

13 لباس ژاکت بمب افکن که بدون زحمت جذاب هستند

05 از 22

یک روسری بیانیه اضافه کنید

 

 

برای اضافه کردن کمی جذابیت به ظاهر شلوار لی استاندارد خود، با اضافه کردن یک روسری حجیم با حجم بالا بازی کنید. نه تنها شما را گرم نگه می‌دارد و ظاهر لباس‌های ساق‌تان را طعم‌دار می‌کند، بلکه راهی عالی برای تزریق رنگ به مجموعه شماست.

06 از 22

لباس ساده بپوش

 

 

برای ظاهری غیرمنتظره و ساده، سعی کنید یک لباس غلاف ساده در یک کشباف یا ژاکت سبک وزن روی ساق‌هایتان اضافه کنید. اگر به یک پالت رنگی و خنثی پایبند باشید، یک تناسب یکپارچه خواهید داشت که می‌توانید با کفش‌های پاشنه بلند بپوشید یا با کفش‌های کتانی معمولی باشید.

07 از 22

بافت های سخت را امتحان کنید

 

هرکسی در مورد مواد ساق ساق ترجیحی دارد. چه عاشق ترکیب پارچه‌های پنبه‌ای، اسپندکس یا بدون درز باشید، همیشه ایده خوبی است که با ترکیب یک بافت کاملاً متفاوت در ظاهر، از منطقه راحتی مد خارج شوید. اگر جنس شلوار استرچ شما مات است، با پوشیدن شلوارهای چرم مصنوعی و اضافه کردن یک کیف چرمی و چکمه های رزمی، همه چیز را با هم مخلوط کنید.

08 از 22

بکشید در یک پفک

 

مدل دادن به یک کت پفی می تواند دشوار به نظر برسد، مگر در مورد شلوارهای ساق که همیشه به خوبی با این سبک از لباس های بیرونی ست می شوند. کفش‌هایتان را با کفش‌های زیرینتان هماهنگ کنید تا ظاهری زیبا داشته باشید یا روی یک جفت چکمه یا کفش کتانی که رنگ‌های آن را با پف شما هماهنگ می‌کند، ظاهری شیک‌تر داشته باشید.

16 بهترین ژاکت پف دار برای خوش طعم نگه داشتن شما در این زمستان

09 از 22

لایه های طولانی اضافه کنید

 

 

برای آن روزها یا شب های سرد بیش از حد، باید پاهای خود را در برابر عوامل محیطی محافظت کنید. مطمئناً می‌توانید شلوارهای ساق را دو برابر کنید، اما چرا به جای آن تاپ‌ها را دو برابر نکنید؟ ژاکت‌های کشباف بلند یا ژاکت‌هایی که با گردگیر یا کت شلواری پوشیده می‌شوند، راهی عالی برای برشته ماندن بدون فدا کردن استایل هستند.

10 از 22

کفش های پاشنه بلند را برجسته کنید

 

 

چکمه‌ها و کفش‌های کتانی به خوبی با شلوارهای ساق ست می‌شوند، اما همین موضوع را می‌توان در مورد یک جفت کفش کلاسیک نیز گفت. اگر به دنبال ایجاد یک ظاهر ساق بلند هستید، افزودن کفش های پاشنه بلند که یک پالت رنگ مشترک با لباس بیرونی شما دارند، نقطه شروع خوبی است.

11 از 22

با چکمه های گرم بپوشید

 

شکل حجیم چکمه های برفی یا بارانی وقتی با ساق شلواری پوشیده می شود، عالی به نظر می رسد. کت های پایین را با سایه های مکمل انتخاب کنید یا با خنثی نگه داشتن بقیه قسمت های ظاهری، اجازه دهید چکمه هایتان ستاره لباس شما باشند.

12 از 22

تمام مشکی بپوش

 

 

یکی از راه‌های آسان برای بلند کردن یک جفت شلوار استرچ، انتخاب یک مجموعه شیک کاملا مشکی است. برای افزودن پیچیدگی بیشتر، لوازم جانبی و جواهراتی را که رنگ فلزی مشترک دارند، اعم از طلایی، نقره ای یا برنزی اضافه کنید.

13 از 22

یک کت زمستانی برش خورده بردارید

 

با پوشیدن کت یا پلیور زیر کت زمستانی کوتاه، با خطوط متضاد بازی کنید. از آنجایی که با نیمه بالایی این شلوار لی زمستانی عمق ایجاد می‌کنید، شیک و براق نگه داشتن آن‌ها در قسمت پایین ظاهر را متعادل نگه می‌دارد.

14 از 22

یک چاپ بازیگوش انتخاب کنید

 

 

اگر دوست دارید از بین مردم متمایز شوید، با انتخاب یک جفت با طرحی بازیگوش، اجازه دهید ساق هایتان ستاره لباس زمستانی شما باشد. برای اینکه این ظاهر منسجمی داشته باشید، سعی کنید روکش ساق تان را با لباس بیرونی خود هماهنگ کنید. به عنوان مثال، یک جفت شلوار لی براق و متالیک با یک کت پفی با درخشندگی بسیار زیبا به نظر می رسد.

15 از 22

آن را گاه به گاه نگه دارید

 

 

در یک دنیای عالی، یک هودی و شلوار ساق شلواری به عنوان یک لباس غیر رسمی تجاری در نظر گرفته می‌شود که می‌توانید هر روز سر کار بپوشید. این دنیا کامل نیست، اما هنوز هم می‌توانید این مدل شلوار لی زمستانی را در روزهایی که راحتی مهم است بپوشید (پس این چیزی است!).

16 از 22

همه چیز بزرگ

 

 

ترند بزرگ اینجا باقی مانده است، و لباس های بیرونی جادار به خصوص با شلوارهای ساق و چکمه های رزمی عالی عمل می کنند. فرقی نمی‌کند کت بزرگ و جعبه‌ای، کت بزرگ یا کت حجیم انتخاب کنید، به لطف کتانی‌های خوش فرم‌تر، ظاهرتان متعادل خواهد بود.

17 از 22

به Stripes بچسبید

 

یکی از راه‌های ترکیب کردن پالت رنگی استاندارد زمستانی این است که یک تاپ با طرح یا طرح اضافه کنید، سپس لوازم جانبی را انتخاب کنید. اگر از طرفداران مینیمالیسم هستید، نمی توانید با یک راه راه ساده و ظریف قرمز یا آبی اشتباه کنید.

18 از 22

چکمه های بالای زانو را اضافه کنید

 

 

پوشیدن و پیاده‌شدن چکمه‌های بلند تا ران‌ها ممکن است سخت باشد، اما با پوشیدن شلوار ساق، این کار بی‌نهایت آسان‌تر می‌شود. از آنجایی که چکمه های روی زانو به عنوان کفش های معمولی و یک لایه گرمای اضافی عمل می کنند، برای گرم ماندن نیازی به پوشیدن کت بلند ندارید. در واقع، ایده خوبی است که کت یا کت های کوتاه تری را در نظر بگیرید تا بتوانید چکمه های خود را به رخ بکشید.

 

19 از 22

جلیقه اسپرت را بپوشید

 

 

اگر به دنبال یک لباس شلوار شلوار غیررسمی زمستانی هستید، می‌توانید بدون عرق کردن، کارهایتان را انجام دهید، پوشیدن جلیقه پف دار روی هودی انتخاب عالی است. با اضافه کردن یک کیف پول شیک و چکمه‌های شیک، حال و هوای کم‌تری داشته باشید، یا با کفش‌های کتانی و کفش‌های کتانی به یک حس ورزشی تکیه دهید.

20 از 22

لوازم جانبی لوکس را اضافه کنید

 

 

هرگز نباید قدرت لوازم جانبی بالا را دست کم گرفت. یک جفت دستکش چرمی عالی، چکمه‌های دیزاینر، و یک کیف معمولی همیشگی می‌توانند حتی قدیمی‌ترین جفت ساق بدن‌سازی شما را شایسته جلوه دهند.

21 از 22

استایل با شاکت

 

 

در فصل زمستان، می‌توانید شلوار جین را با شلوارهای ساق تقریباً در هر ظاهری که دارای یک فلانل یا کت شلوار بزرگ است، تعویض کنید. برای بالا بردن این نوع شلوار لی زمستانی، سعی کنید لوازم جانبی خود را منسجم و پالت رنگ خود را خنثی نگه دارید.

14 روش برای پوشیدن کت و شلوار برای پاییز

22 از 22

به دنبال یک سیلوئت پر زرق و برق باشید

 

 

وقتی شک دارید، به سراغ زرق و برق بروید. اگر عجله دارید، شلوار ساق، یک تی شرت ساده، و یک کت نخودی یا کت زیبا مانند این که با خز مصنوعی بازیافتی My Mum Made It طراحی شده است، بپوشید. اضافه کردن یک جفت کفش پاشنه بلند، ظاهر را کامل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...