لباس مد

از مهمانی های باغ گرفته تا جشن ها، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

لباس پوشیدن برای بیرون رفتن بخش بزرگی از چیزی است که مهمانی ها را بسیار سرگرم کننده می کند. از آنجایی که ایده‌های لباس مهمانی (معمولاً) فقط با تخیل و محل برگزاری رویداد یا کد لباس شما محدود می‌شود، منبع تقریباً بی‌پایانی از الهامات مد برای اضافه کردن به کتاب ظاهر شخصی شما وجود دارد. با گزینه‌های بسیار زیادی که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، ایده خوبی است که چند لباس آماده داشته باشید، و ما خلاصه‌ای از قطعاتی را که باید در کمد لباس خود نگه دارید، ارائه کرده‌ایم.

چگونه لباس های پولکی بپوشیم و بدون احساس اضافی بدرخشیم

در حالی که انواع مهمانی ها به اندازه لباس هایی که می توانید برای آنها بپوشید متنوع هستند، چند قانون مد لباس مهمانی سخت و سریع وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. زمان روز فاکتور مهمی است که باید در نظر گرفت، زیرا حال و هوای مهمانی آخر شب دنیایی دور از مهمانی در باغچه یا برانچ است. به همین ترتیب، لیست مهمانان باید نمایانگر ظاهر شما باشد. مجموعه‌های شیک با یقه‌های کوتاه و شکاف‌های ران‌های بلند می‌توانند در جشن تولد بزرگسالان یا کوکتل‌سالن‌ها جذاب باشند، در حالی که یک گردهمایی خانوادگی یا رویداد دوستانه برای بچه‌ها احتمالاً ظاهری معمولی و محافظه‌کارانه‌تر را می‌طلبد.

یک دامن پولک دار یا متالیک اگر با رنگ های خنثی یا پاستلی ست شود، می تواند برای مهمانی های روزانه مناسب باشد. اضافه کردن یک لایه اضافی مانند کت  ، راه دیگری برای کاهش رنگ لباس های مهمانی است. برای شب، به سادگی لایه های رویی خود را به نفع یک تاپ یا کت و شلوار برش دار جابه جا کنید .

هر آنچه که تقویم اجتماعی شما خواستار آن باشد، ما شما را با این 23 ایده لباس مهمانی پوشش می دهیم.

01از 23

ست پولک

لباس مد

جین لو موسس و مدیرعامل Showpo با ست های دو تکه پولک قسم خورده است. او می گوید : «اگر شما هم مثل من در پیست رقص هستید، ست پولک‌های همسان یکی از ملزومات یک کلوپ شبانه مد روز یا یک رویداد مد شبانه است. این ایده لباس مهمانی همچنین یک سرمایه گذاری هوشمندانه و همه کاره است، زیرا همانطور که لو اشاره می کند، “شما می توانید بالا یا پایین را با سایر قطعات موجود در کمد لباس خود ترکیب و هماهنگ کنید.”

02از 23

یه لباس مشکی کوچولو

لباس مد

Awet Woldegebriel، بنیانگذار و مدیر خلاق Áwet نیویورک ، می گوید : «تناسب لباس سیاه کوچک یا LBD بی بدیل است . او می‌افزاید: «زیبایی‌شناختی کم‌رنگ و در عین حال ظریف آن، پیچیدگی را تراوش می‌کند و در عین حال حس راحتی و راحتی را حفظ می‌کند.

 

03از 23

یک تاپ کرست

لباس مد

Rema Sweis از AKIRA می‌گوید: « اخیراً من لباس‌های مردانه و زنانه را با هم جفت می‌کنم. برای ظاهری مهمانی که متمایز است . » او می افزاید: «همانطور که می گویند، مخالفان جذب می شوند.

04از 23

یک لباس شیفت

لباس مد

در حالی که آماده شدن برای یک مهمانی می تواند یک تجربه سرگرم کننده و دلپذیر باشد، گاهی اوقات شما به ظاهری نیاز دارید که به راحتی کنار هم جمع شود. برای زمانی که عجله دارید، دایانا لوموناکو، بنیانگذار Classic Six، لباس مهمانی مناسبی برای شما دارد. او می‌گوید : «لباسی که برای یک مهمانی راحت می‌پوشم، یک لباس مینی شیفت است . بسته به فصل، چکمه‌های مار بلند یا صندل‌های سکویی، گوشواره‌های پررنگ ،  را اضافه کنید و طلایی می‌شوید.»

05از 23

یک پیراهن چرمی

لباس مد

اگر عاشق ظاهر تک رنگ هستید، Woldegebriel پیشنهاد می‌کند هنگام برنامه‌ریزی لباس مهمانی با لحن و بافت بازی کنید. او توصیه می کند که یک رنگ را انتخاب کنید و لباسی با سایه ها و بافت های مختلف آن رنگ ایجاد کنید .

06از 23

تاپ درخشان

لباس مد

سوئیس می گوید : « تاپ درخشان همیشه ایده خوبی است. او می افزاید: «با مقداری سایه چشم همسان، می توانید برای شب دخترانه یا اولین قرار ملاقات بروید.

07از 23

یک کیف کوچک براق

لباس مد

به گفته لو، یک مینی کیف لوازم جانبی مناسب برای لباس مهمانی “برای رویدادهای صمیمی تر و پیچیده تر” است. به دنبال یک کیف کوچک با روکش فلزی باشید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا وسایل ضروری شما را در خود جای دهد، مانند برق لب و حتی تلفنتان، اما به اندازه کافی کوچک باشد که در یک  مهمانی شام از سر راهتان دور بماند.

08از 23

متالیک

لباس مد

کارشناسان ما موافق هستند که وقتی به دنبال یک جفت کت لباس مهمانی می‌گردید، رنگ‌های متالیک بهترین گزینه هستند. هم شلوارها و هم دامن ها را می توان بسته به محل برگزاری مراسم بالا یا پایین پوشاند، بنابراین هنگام قرار دادن یک مجموعه فلزی روی کفش تمرکز کنید. کفش های پاشنه بلند برای یک مهمانی شام یا بیرون از شب عالی هستند، در حالی که کفش های تخت برای رویدادهای روز بهترین کار را دارند.

09از 23

گوشواره

لباس مد

لو، که شخصاً گوشواره‌های استیشن را با کمی حرکت ترجیح می‌دهد ، به خصوص اگر به پیست رقص بروید، می‌گوید: «من کاملاً عاشق یک جفت گوشواره هستم که آخرین لمس برای هر شب مهمانی باشد . او می افزاید: “نکته برتر من این است که همیشه گوشواره هایی را انتخاب کنم که تاب یا برق می زنند تا توجه را به خود جلب کنند.”

10از 23

ماکسی لباس دراماتیک

لباس مد

یک لباس ماکسی تا کف ممکن است به‌عنوان ایده‌ی برتر برای لباس‌های مهمانی در طول روز به نظر نرسد، اما یک طرح جذاب به این لباس مهمانی کمی سبک می‌دهد. یک کت بلیزر را به بالا اضافه کنید تا هوای معمولی بیشتری داشته باشید و به دنبال پرینت های انتزاعی و جزئیات پارچه ای باشید که به گفته لو، به شما امکان می دهد “ستاره فرش قرمز درونی خود را کانالیزه کنید” بدون اینکه احساس کنید بیش از حد لباس پوشیده اید.

11از 23

گردنبند

لباس مد

هنگام تزئین یک لباس مهمانی، ولدگبریل به شما توصیه می‌کند “همیشه یک گردنبند معمولی داشته باشید”، حتی اگر لباس غیررسمی‌تری می‌پوشید. او می‌گوید: «این اکسسوری‌های جسورانه و چشم‌نواز این قدرت را دارند که یک ظاهر معمولی را به یک شاهکار شگفت‌انگیز تبدیل کنند، در حالی که به شما پیشنهاد می‌کند از آزمایش قطعات دراماتیک، قدیمی یا غیر متعارف اجتناب نکنید.

12از 23

یک کت و شلوار نمایشی

لباس مد

به گفته لو، یک لباس سرهمی خوش‌پوش در پارچه پولک‌زی ، یک تغییر لباس مهمانی است. او می‌گوید: «این یک شگفتی یک‌پارچه است که پیچیدگی را بدون هیچ زحمتی برای هماهنگ کردن جدایی‌ها تراوش می‌کند.

13از 23

شلوار گشاد

لباس مد

وقتی صحبت از لباس‌های مهمانی می‌شود که برای روز مناسب هستند، اما شیک هستند – به رویدادهای صبحگاهی یا مناسبت‌های ناهار فانتزی فکر کنید – شبح همه چیز است. Woldegebriel یک شلوار گشاد را توصیه می‌کند: او می‌گوید: ست کردن آن‌ها با یک ژاکت دنج یا پیراهن دکمه‌دار، حال و هوای معمولی ایجاد می‌کند.

14از 23

یک لباس بلیزر

لباس مد

لو، که ترجیح می‌دهد این لباس مهمانی را با “چکمه‌های مچ پا یا پاشنه‌های بنددار برای داشتن حالتی تند و در عین حال صیقلی” به این لباس مهمانی ببخشد، می‌گوید: برای داشتن کمی پیچیدگی، یک لباس کت و شلوار انتخابی عالی است. لو همچنین این لباس مهمانی را برای رویدادهای بعد از کار پیشنهاد می کند. این کارشناس می گوید: من این را مستقیماً از دفتر تا شام با دوستانم می پوشم.

15از 23

چکمه های بزرگ

لباس مد

اگر می‌خواهید لباس‌های غیررسمی بپوشید یا کمی به یک ظاهر رسمی اضافه کنید، Sweis توصیه می‌کند از یک جفت چکمه‌های بدلیجات در لباس مهمانی خود استفاده کنید. او می افزاید: “شما شیک پوش و شیک به نظر خواهید رسید، چه به یک رویداد کاری یا یک مهمانی شام بروید.”

16از 23

مجموعه ای فرنگ به جلو

لباس مد

اگر به یک مراسم شبانه پر زرق و برق می روید که خواستار رقصیدن است، مطمئناً می خواهید یک ست دامن حاشیه ای برای لباس مهمانی خود انتخاب کنید، به خصوص دامن با کمی درخشش. از آنجایی که این ظاهر به جای یک قطعه دارای دو قطعه است، می‌توانید شب را با راحتی و سبکی برقصید.

17از 23

یک ژاکت حاشیه ای

لباس مد

به همین ترتیب، با یک لایه حاشیه نمی توانید اشتباه کنید. لو می گوید : «ترکیب حاشیه در لباس ، دامن یا ژاکت می تواند جلوه ای بازیگوش و پویا ایجاد کند.

18از 23

شلوار جین میخ بدلیجات

لباس مد

یکی از چیزهایی که سوییس معتقد است هر لباس مهمانی می تواند از آن بهره مند شود چیست؟ “بدلیجات. همیشه، هر بار.” یک تاپ یا لباس زیبا و آراسته برای امور رسمی بهترین کار را دارد، اما اگر برای یک شب بیرون از شهر می‌روید، او شلوار جین بدلیجات را به عنوان یک جایگزین غیرمنتظره‌تر و غیررسمی‌تر پیشنهاد می‌کند.

19از 23

یک کلاچ بیانیه

لباس مد

برای یک شب زیبا، لو توصیه می کند که یک کیف شانه یا کیف سایز متوسط ​​با تزئینات چشم نواز یا شکلی منحصر به فرد به لباس مهمانی خود اضافه کنید. هنگامی که یک کیف با این اندازه تزئین می شود، “توازن ایده آل بین سبک و کاربردی را ایجاد می کند.”

20از 23

لباس مجلسی پولک دار تمام قد

لباس مد

اگر به یک رویداد رسمی یا آخر شب می‌روید، لوموناکو می‌گوید که پولک‌های زیر زمینی بی‌خطر هستند. می‌توانید این ایده لباس مهمانی را با یک کت دوزی یا پیراهن دکمه‌دار در کمر بپوشید ، یا با اکسسوری‌های براق، درخشش را تقویت کنید.

21از 23

یک ژاکت ورزشی دوخت

لباس مد

برای زیباتر کردن یک مهمانی نیازی به درخشش یا درخشش ندارید، به خصوص اگر لباس یا دامن در کارنامه شما نباشد. ولدگبریل می‌گوید: «در واقع، وقتی لباس‌هایتان را در نظر می‌گیرید، به یاد داشته باشید که سادگی و کیفیت معمولاً بیانیه‌ای بلندتر از بالا رفتن است.»

22از 23

یک دکمه ترد پایین

لباس مد

ولدگبریل درباره این لباس مهمانی ساده می‌گوید: «یک پیراهن سفید یا مشکی شفاف، گزینه‌ای جاودانه و همه‌کاره است که می‌توان آن را با روسری دور گردن و کتانی به تن کرد یا با آستین‌های بالا زده پوشاند». دکمه‌های پایین‌دار با تکه‌های استیشن پولک‌دار و همچنین لباس‌های تمام قد که نیاز به پایانی غیررسمی دارند، به خوبی کار می‌کند.

23از 23

یک دامن توری

لباس مد

وقتی نوبت به ایجاد یک لباس مهمانی منحصر به فرد می رسد، سوییس طرفدار ایجاد کنتراست تا حد امکان است. او پیشنهاد می کند: «تکه هایی را که کاملا متضاد هستند بردارید و آنها را با هم جفت کنید. یک دامن پارچه‌ای از جنس طلی مطمئناً با بسیاری از اجناس دیگر که از گاه به گاه رسمی تا رسمی را در بر می‌گیرد، در تضاد است. آن را با یک سه راهی گرافیکی و چکمه های رزمی برای یک شب بیرون رفتن در شهر یا یک کت بلیزر برای یک مهمانی شام صمیمی ست کن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...