مد

(در جهت عقربه های ساعت از چپ) جلیقه خز مصنوعی یقه بزرگ DKNY به رنگ عاج. J.Crew پشم-ترمه ترکیبی یقه یقه اسکی پانچو در Hther Birch; پیراهن دکمه دار هالوژن در کیانتی; موز جمهوری Tencel باری جوگر در کرم انتقال; Vince Camuto Minndy Cap Toe تخت در بژ/مشکی

 

در طول چند سال گذشته، من (مانند اکثر زنان آمریکایی) در یک سبک شیک گیر کرده‌ام و در چرخشی از شلوار جین، عرق‌ریز، شلوار پیژامه، تی شرت و هودی زندگی می‌کنم. از این گذشته ، ما برای مدت طولانی جایی برای رفتن نداشتیم! اما اکنون که فرصت‌های بیشتری برای معاشرت داریم، سعی می‌کنم با روش‌های قبلی مبارزه کنم و لذت خوش‌پوشی را به یاد بیاورم.

ساده‌سازی مد آمریکایی مدت‌ها قبل از همه‌گیری آغاز شد. سیلیکون ولی تا حدودی مقصر است. دیدن مدیران عاملی که در کنفرانس ها شلوار جین و تی شرت پوشیده بودند، منجر به فقدان آراستگی در نحوه لباس پوشیدن مردم شد. روند به اصطلاح ورزشکاری آن را تسریع کرد. ناگهان آسایش بر همه چیز مقدم بود.

 

من چند سالی است که بازنشسته شده ام، بنابراین کمد لباس من خیلی معمولی تر از زمانی است که هر روز به دفتر می رفتم. اما حتی 10 تا 15 سال پیش، به یاد می‌آورم که وارد آسانسور شرکت تایم (کارفرمای آن زمان من) شدم و زنان جوانی را دیدم که شلوار جین پاره، لباس‌های ماکسی بدون بند، تاپ‌های کوتاه، شلوار لی و غیره پوشیده بودند و فکر می‌کردم که این کار نامناسب است.

متاسفم، اما من قدیمی هستم. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که استخدام می شوید، به خصوص در یک فرهنگ شرکتی، باید بدانید که نماینده شرکت هستید. خوب لباس پوشیدن یک موضوع احترام است – برای مافوق شما، برای مشتریان و در نهایت برای خودتان. جنجال اخیر در مورد کد لباس مجلس سنا این موضوع را ثابت کرد. به نظر می رسد که به تازگی از رختخواب بیرون آمده اید و در حال رفتن به باشگاه هستید، پیام اشتباهی را ارسال می کند. لباس‌های شما حتی در تماس‌های زوم، به خوبی صحبت می‌کنند!

یک مولفه روانشناختی نیز در موضوع خوب لباس پوشیدن وجود دارد. می‌دانم که وقتی خوش تیپ به نظر می‌رسم، احساس بهتری دارم، حتی اگر فقط به فروشگاه مواد غذایی یا قرار دکتر یا برای دیدن یک دوست دختر می‌روم. شما هرگز نمی دانید که ممکن است با چه کسی برخورد کنید.

بنابراین، در اینجا چند ارتقا آسان برای هر روز وجود دارد

به جای هودی، پانچو را امتحان کنید:

این روپوش بافتنی فیگور پسند با هر چیزی از شلوار جین گرفته تا ژاکت کار می کند و وقتی با یک تاپ آستین بلند پوشیده شود بهترین ظاهر را دارد.

مد

(از چپ به راست) Ulla Popken بافتنی لبه‌دار پانچوی بزرگ قرمز (80 دلار، ullapopken.com); J.Crew پشم-ترمه ترکیبی یقه یقه اسکی پانچو در توس Hther (150 دلار، jcrew.com); پانچو ماک نک قابل تبدیل لورن در مشکی (99 دلار، ralphlauren.com)

ULLA POPKEN; J.CREW; رالف لورن

به جای تی شرت، بلوز را امتحان کنید:

گزینه های قابل شستشو ارتقاء از سه راهی به بلوز را آسان تر می کند. برای زیبایی بیشتر یک کت پشمی اضافه کنید.

مد

(از چپ به راست) پیراهن کشش بدون آهن چیکو در کبالت کیهانی (80 دلار، chicos.com)؛ پیراهن دکمه دار هالوژن در چیانتی (89 دلار، nordstrom.com)؛ بلوز یقه ابریشمی کش دار قابل شستشو در نیروی دریایی (80 دلار، quince.com)

چیکو؛ نوردستروم؛ به

به جای شلوار گرمکن، یک شلوار کش دار با پارچه ظریف تر را امتحان کنید:

مد

پارچه های مایع به همان اندازه راحت هستند و کمی جلا بیشتری دارند. الگوها همچنین می توانند شکل شلوار آسان را به سطحی جذاب تر برسانند. شلوارهای باریک را با نوک تیز یا صاف ست کنید. مدل های ساق پهن با یک چکمه یا کفش پاشنه دار به بهترین شکل به نظر می رسند

(از چپ به راست) Banana Republic Tencel Cargo Jogger in Transition Cream (42$, bananrepublicfactory.gapfactory.com); شلوار مچ پا Talbots Chatham در چک نان تست (109 دلار، talbots.com); شلوار گشاد کمر کش زارا مشکی (48 دلار، zara.com/us)

کارخانه جمهوری موز; TALBOTS; زارا

به جای کفش های کتانی، یک کفش تخت شیک را امتحان کنید:

 

آپارتمان‌های باله، دمپایی‌های تاکسیدو و کفش‌های کتانی، سبک شما را بیشتر می‌کنند. برای گرمای بیشتر، آنها را با جوراب های بدون نمایش بپوشید.

 

 

(در جهت عقربه‌های ساعت از بالا سمت چپ) لباس‌های گیله زنانه آلفانی مشکی (48 دلار، macys.com)؛ Vince Camuto Minndy Cap Toe Flat در بژ/مشکی (99 دلار، vincecamuto.com); Birdies The Starling در موهای گوساله نوک پلنگ (150 دلار، birdies.com)

MACY’S; وینس کاموتو; پرنده ها

به جای جلیقه پشمی، از خز مصنوعی استفاده کنید:

مد

ظاهر لوکس خز مصنوعی جذابیت بصری را به یک لباس روزمره می افزاید. وقتی هوا سردتر می‌شود، می‌توانید یک لایه زیر یک کت سبک وزن هم بپوشانید.

 

 

(از چپ به راست) Surell Rex Rabbit Faux Fur Vest in Black Frost (175$, bloomingdales.com); جلیقه خز مصنوعی یقه بزرگ DKNY در عاج (149 دلار، dkny.com); جلیقه خز مصنوعی قلاب سری دونا سالیرز Fabulous Furs Signature (185 دلار، nordstrom.com)

 

وقتی مادر 96 ساله من برای ناهار بیرون می رود (با کمک کمکی و با ویلچر)، هنوز به لباسش فکر می کند، موها و ناخن هایش را مرتب می کند و کاملاً با جواهرات زیبا و کفش های زیبا تزئین شده است. او الهام بخش من است! به نظر من، اگر از ظاهر خوب چشم پوشی کنید، ممکن است از همه چیز دست بکشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...