چه رنگ هایی برای لباس شب بهتر است؟

چه رنگ هایی برای لباس شب بهتر است؟

  • انتخاب رنگ مناسب برای لباس شب می تواند یکی از تصمیمات سخت تری باشد که در مورد جمع کردن کمد لباس خود می گیرید.
  • شما می خواهید رنگی را انتخاب کنید که نه تنها به بهترین شکل روی پوست شما ظاهر شود، بلکه رنگی را انتخاب کنید که شخصیت شما را منعکس کند و این و برند شما را به داوران منتقل کند.
  • دوست دارید آنها فکر کنند شما چه نوع آدمی هستید؟
  • رنگ‌های مختلف مجموعه‌ای از احساسات متفاوت را به تصویر می‌کشند و می‌خواهید مطمئن شوید که پیام درستی را از طریق لباس شب خود منتقل می‌کنید.
  • ابتدا، بیایید در مورد روانشناسی و معنای پشت لباسی که می پوشیم صحبت کنیم.

 

روانشناسی رنگ

 

  • این مهم است که بدانیم لباسی که می‌پوشیم بر برداشت افراد از شما، خوب یا بد، تأثیر می‌گذارد.
  • به همین دلیل است که مردم می گویند شما اولین برداشت خود را بر اساس سبک خود ایجاد می کنید.
  • مردم قبل از اینکه گوش های خود را به روی شما باز کنند، ابتدا متوجه می شوند که شما چه می پوشید.
  • در مراسم مجلل، این به معنای همه چیز است، زیرا لباس شما برند شما را تعیین می کند و داوران در 3 تا 5 ثانیه اول ورود شما به اتاق همه اینها را در نظر می گیرند.
  • بنابراین، همیشه خوب است که لباس‌های خود را عاقلانه برای هر مرحله از رقابت انتخاب کنید. در اینجا معنی هر یک از محبوب ترین رنگ های لباس شب در مورد شما آمده است.

 

مشکی

 

سیاه نشان دهنده اقتدار، قدرت و قدرت است. پوشیدن مشکی با نشان دادن اینکه شما قابل اعتماد هستید، یک رهبر طبیعی و مستقل هستید، احساس مطلوبی ایجاد می کند. این رنگ همچنین لاغر کننده است و برای پنهان کردن نواحی مشکل خوب است. با این حال مراقب باشید، سیاهی بیش از حد می تواند تیره و مرموز شود. شما می خواهید داوران شما را به عنوان فردی ببینند که می توانند به برنده بودن آن اعتماد کنند، بنابراین هنگام پوشیدن این رنگ، باز و شفاف باشید.

مربی مسابقه تری باچ می گوید که پوشیدن لباس مشکی می تواند مشکل باشد زیرا ممکن است برای برخی از شرکت کنندگان خسته کننده باشد. Bunch گفت: “به نوعی درخشش یا لهجه به آنها نیاز دارم و من آنها را توصیه نمی کنم مگر اینکه شما یک بلوند باشید.” “Miss America 2017 Savvy Shields این مفهوم را نشان می دهد. ترکیب مشکی و مخملی چشمان شما را به سمت صورت او می کشاند.”

 

چه رنگ هایی برای لباس شب بهتر است؟

       Nadia Sayers، Miss Universe Ireland 2020. عکس: The Miss Universe Organization

 

سفید

 

رنگ سفید در سیستم Miss America رایج است. از سال 2000، 10 نفر از 16 برنده آخر لباس سفید، برهنه یا نقره ای را انتخاب کردند. این می تواند به این دلیل باشد که سیستم MAO محافظه کارتر است، اما این قالب در حال تغییر است. رنگ سفید نشان دهنده بی گناهی، پاکی و پاکی است. بسته به نوع لباس مجلسی، با چراغ های اضافی صحنه، می توانید فرشته ای با پوشیدن تمام سفید ظاهر شوید. مشکل زمانی پیش می‌آید که سفیدی بیش از حد شروع به شستن شما می‌کند، بنابراین بهتر است یا با رنگ‌های تند مانند قرمز اکسسوری کنید یا لباسی را انتخاب کنید که بهترین ویژگی‌های شما را برجسته کند. رنگ سفید محبوب است زیرا می تواند برای هر کسی خوب به نظر برسد و یک رنگ جهانی است.

 

شلبی گفت: “سفید به دلیل این واقعیت ساده که به طرز باورنکردنی مکملی برای بسیاری از شرکت کنندگان است، محبوب است.”

چه رنگ هایی برای لباس شب بهتر است؟

       خانم هاوایی ایالات متحده آمریکا 2021 آلیسون چو. عکس: بریس کوریهارا

 

قرمز

 

قرمز نیز به دلایل واضح تر، یک انتخاب لباس شب محبوب است. به عنوان فریبنده ظاهر می شود و انرژی، قدرت، قدرت و بلوغ را منعکس می کند. این رنگ مورد علاقه من برای پوشیدن است زیرا کاملاً با رنگ پوست تیره من تضاد دارد. قرمز همچنین اعتماد به نفس را از بین می برد و چشم ها را به سمت شما به عنوان فردی که خواستار توجه هستید جلب می کند، که روی صحنه دقیقاً همان کاری است که می خواهید انجام دهید.

چه رنگ هایی برای لباس شب بهتر است؟

 

       Miss Universe Venezuela 2020 Mariangel Villasmil. عکس: Miss Universe Organization

 

آبی و سبز

 

این دو رنگ نشان دهنده آرامش و حس آرامش، آرامش و وفاداری است. در مورد آن فکر کنید. وقتی مردم می خواهند به تعطیلات بروند، معمولاً سعی می کنند به کجا بروند؟ ساحل (آب آبی) یا جایی در طبیعت (سبز). دیدن این رنگ ها آرامش بخش است. سبز، به طور خاص، باعث می شود مردم احساس کنند با طبیعت ارتباط دارند.

 

 

چه رنگ هایی برای لباس شب بهتر است؟

 

       ملی آمریکا Miss Arizona Teen 2020. عکس: خاطرات ویدیویی

 

رنگ بنفش

 

این رنگ می تواند حیله گر یا استادانه باشد، بستگی به نحوه پوشیدن آن توسط شرکت کننده دارد. بنفش به ندرت در صحنه نمایش یافت می شود، اما اولیویا کولپو زمانی که عنوان Miss USA را به خانه برد، این رنگ را به عنوان رنگی برای برنده شدن معرفی کرد. بنفش سابقه طولانی در نمایندگی سلطنت و ثروت دارد. ترکیب قرمز و آبی ترکیبی از قدرت و آرامش یا آرامش را ایجاد می کند.

 

چه رنگ هایی برای لباس شب بهتر است؟

 

Blerta Veseli، Miss Universe Kosovo 2020. عکس: Miss Universe Organization

 

رنگ زرد

 

رنگ‌های زرد مختلفی از چارتری گرفته تا زعفرانی وجود دارد. انتخاب سایه مناسب برای رنگ پوست و رنگ موی شما می تواند لباس مجلسی را زیبا و یا خراب کند. رنگ پوست خود را در نظر بگیرید. ته رنگ زرد دارید یا قرمز؟ برنزه تر هستید یا رنگ پریده تر؟ پاسخ به این سوالات به شما کمک می کند سایه ای را انتخاب کنید که چاپلوس باشد. به طور کلی، سایه‌های تیره‌تر، پوست‌های تیره‌تر را صاف‌تر می‌کنند در حالی که سایه‌های روشن‌تر، رنگ‌های روشن‌تر را صاف‌تر می‌کنند. رنگ موی شما نیز در سایه زردی که باید انتخاب کنید، نقش خواهد داشت.

 

چه رنگ هایی برای لباس شب بهتر است؟

Miss Grand International 2020 Abena Akuaba. عکس: Miss Grand International

 

رنگ صورتی

 

صورتی در رقابت در دوران نوجوانی کارآمد است، اما به همین دلیل، صورتی یک رنگ نسبتاً محبوب در این رده است، بنابراین پوشیدن آن می تواند شما را متمایز کند یا با آن ترکیب شوید. زمانی که من به عنوان یک نوجوان در سیستم ایالات متحده رقابت کردم. از 110 نوجوان، 45 تا 50 درصد ما یک لباس مجلسی صورتی به تن داشتیم، اما برنده نیز صورتی به تن داشت. این رنگ در کنار مهربانی به داوران حس بی گناهی می دهد. از آنجایی که صورتی اغلب با جنسیت زنانه مرتبط است، این رنگ اغلب با جوانی همراه است.

 

چه رنگ هایی برای لباس شب بهتر است؟

 

خانم ویرجینیا نوجوان ایالات متحده آمریکا 2021 آلیسا ماور. عکس: خانم ویرجینا آمریکا

 

قسمت لباس شب نشان می دهد که چه کسی برنده می شود، و سوال روی صحنه (اگر این کار را با لباس خود انجام می دهید) فقط پیروزی شما را با یک پاپیون تضمین می کند. وقتی صحبت از رنگ می شود، باید بدانید که چه چیزی با رنگ پوست شما به نظر می رسد. Bunch می گوید که جدای از رنگ، اگر تناسب در حد یکسان نباشد، رنگ حتی مهم نیست.

 

بونچ گفت: یک لباس مجلسی ارزان‌تر با یک تناسب عالی بهتر از یک لباس مجلسی گران قیمت است که کاملاً مناسب نیست. او می گوید حرکت، ارائه و اعتماد به نفس کلیدی برای به دست آوردن تاج رویاهای شما هستند. داوران به رنگ‌های فردی نگاه نمی‌کنند، بلکه بیشتر به نحوه به تصویر کشیدن دختر و حضور کلی او توجه می‌کنند. شلبی نیز موافق است که رنگ آن مهم نیست.

 

بونچ گفت: “یک بار از داوری به من گفت که شرکت کننده ای که آنها به عنوان برنده خود انتخاب می کنند همیشه شرکت کننده ای است که حتی نمی توانند به شما بگویند چه لباسی پوشیده است، تنها چیزی که می توانند ببینند خود شرکت کننده بود.”

 

Pageant Planet یک پادکست کامل در مورد نحوه استفاده از رنگ برای برنده شدن در مسابقه خود انجام داد. ویدیوی زیر را ببینید تا متوجه شوید رنگ‌ها چگونه بر شانس شما برای برنده شدن تأثیر می‌گذارند و چگونه کمد لباس خود را بر اساس آن انتخاب کنید!

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...